moonluna :
У мене був однокласник, який ну з дуже бідної родини, де ще процвітало н/сильство, ще був брат інвалід, якому він був і батьком, і матірʼю… взагалі це був жах, і у нашому класі всі відчували до нього співчуття , намагались якось допомогти.. у нього навіть 1 гривні не було.. дуже був худий та нещасний.. згодом коли став підлітком, шукав якісь підробітки.. щоб просто купити собі ноут, бо хотів займатися айті. В університетські часи подав свою кандидатуру на стажування закордон та поїхав, вже більше не повернувся. Зараз живе у Женеві та працює тим, ким хотів стати.. у нього вже сімʼя. Живе дуже добре. До сих пір згадуємо його на зустрічі випускників. Взагалі диво, що людина змогла вибратись з аду, який у нього був
2026-06-21 15:56:03