@viktoria.nutrition.women: Коли ми засмагаємо, організм активно виробляє меланін ❗️пігмент, який надає шкірі темного відтінку. Але для вироблення меланіну потрібна одна дуже важлива амінокислота ☝️тирозин. ☝️І тут починається найцікавіше… Саме з тирозину щитовидна залоза виробляє свої гормони Т3 і Т4. Тобто одна й та сама речовина потрібна і для красивої засмаги, і для нормальної роботи щитовидної залози. Якщо у вас: гіпотиреоз; АІТ; дефіцит білка; низький феритин…. то тирозину може не вистачати вже спочатку. І коли організм витрачає його на засмагу, щитовидці залишається ще менше ресурсу. У результаті можуть посилюватися: втома; набряки; набір ваги; мерзлякуватість; випадіння волосся;відчуття виснаження після відпочинку. І ти думаєш: “Напевно, просто перегрілася…” Для нормальної роботи щитовидної залози важливо мати достатню кількість: білка; тирозину; заліза; селену; цинку; вітаміну Д. Якщо маєш АІТ, вузли, гіпотиреоз або не можеш зрозуміти, чому немає сил навіть після відпустки …варто дивитися глибше, ніж просто на ТТГ. ❤️Консультую онлайн. Допоможу розібрати аналізи та зрозуміти, чого саме не вистачає твоїй щитовидній залозі, щоб знову працювати на повну.
viktoria.nutrition.women.45+
Region: UA
Saturday 20 June 2026 08:41:41 GMT
Music
Download
Comments
⌜ Da Grace ⌟ :
Вже 20 років , гіпотеріоз , загар лягає прям вау , влітку почуваю себе завжди краще , більше енергії , не має набряків , ще і худну , не знаю як воно працює 😂
2026-06-20 19:17:02
70
Валентина Подгорная :
Гіпотеріоз.Влітку жара і сонце мої вороги.Оживпю коли прохолодніше стає.Стан ужасний.
2026-06-21 07:21:31
30
❤️🔥 Оля ❤️🔥 :
Яка норма феретину повинна бути?🥰
2026-06-22 14:25:30
1
Sven.151 :
А хто говорить? Можна посилання на дослідження?
2026-06-22 05:26:06
1
Victoria🐈⬛ :
мій ендокринолог говорить,що не можна
2026-06-20 15:43:28
13
Ольга :
Можна Вам прислати аналізи дитячі,дуже потрібна порада.
2026-06-22 15:14:58
1
Олена :
Після тотальної тиреоїдектомії можна засмагати?
2026-06-20 14:08:34
7
19 :
Доброго дня, хочу обстежити щитоподібну залозу, напишіть будь ласка з чого почати?
2026-06-21 16:22:20
1
Соня :
Мені про це не говорили( Дякую тепер буду знати
2026-06-20 15:47:59
4
Страх :
А якщо гіпотеріоз пов’язано з дефіцит вітаміну Д?
2026-06-21 09:18:15
2
ЛЮК :
а як що до автоімунного тиреоїдиту? можна засмагати?
2026-06-21 13:57:00
1
user4088585715212 :
хашимото. по роботі багато під сонцем. як себе захисти. дякую.
2026-06-21 14:44:21
1
꧁ Rombadze ꧂ :
А при гіперторіозі?
2026-06-21 05:08:25
1
н :
в мене гіпертеріоз. п'ю тірозол. то що не можна засмагати? дякую
2026-06-21 05:50:57
1
Ірина :
при гіпертеріозі можна засмагати?
2026-06-20 17:36:33
1
oxy.oxydream :
з гипертиреозом також не можна засмагати
2026-06-21 14:53:14
1
Allyo_nka🍫 :
Живу в Одесі обожнюю засмагати гарно лягає засмага на шкіру і почуваю себе 👌
2026-06-21 03:56:22
1
Nastya Filippova :
Какая норма селена и цинка для щитовидки?
2026-06-21 16:01:02
2
Yulia Sirovatko :
Нема сил весь час хоч піднімаю норми аналізів хоч ні(
2026-06-21 03:49:20
2
Marina :
+ умови, дякую!
2026-06-20 15:24:08
2
wow rabbit :
Мені ще 20 років назад сказали що після видалення щитовидної, на сонце можна виходити до 10:00 і після 18:00 і то з захистом. Не пояснили чому але я ненавиджу сонце, жару, моря, тому мені норм.
2026-06-21 06:42:59
1
Юлия :
Я після видалення ЩЗ, в сонячні дні почуваюся погано, навіть коли не виходжу на сонце
2026-06-20 20:09:26
4
Іруся 🌺 :
Ви лікар ендокринолог ?
2026-06-21 12:35:48
2
Ірочка :
Дякую щиро🙏🏻 бо я ніяк не могла знайти пояснення чому після довготривалого перебування на сонці саме коли тіло відкрите підсилюються симптоми гіпотериозу( набряки, відсутність енергії) . Я відчувала що якось це повʼязано але не знаходила пояснення. Тепер відповідь знайдена, завдяки Вам🙏🏻🫂
2026-06-20 20:17:30
1
Євгенія :
альбумін чи білок?
2026-06-20 16:18:13
2
To see more videos from user @viktoria.nutrition.women, please go to the Tikwm
homepage.