@anca.official11:

𝘼𝙉𝘾𝘼.𝙊𝐅𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝙇 🇷🇴
𝘼𝙉𝘾𝘼.𝙊𝐅𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝙇 🇷🇴
Open In TikTok:
Region: RO
Saturday 20 June 2026 08:43:26 GMT
325898
13526
763
3258

Music

Download

Comments

horiamadalin
Horia Madalin :
Noi santem de vină ca acceptam situația
2026-06-20 14:48:53
183
707_ark_n_beat_records
Frosted Tides :
Are dreptate, imi aduc aminte ca toti radeau, dar noi suntem fraieri
2026-06-20 15:55:42
265
ioan.ulic
Ioan Șulic :
CEL MAI DEȘTEPT OM.
2026-06-20 15:39:52
197
rodycatimis
rodicaMM :
Cel mai deștept om!
2026-06-21 07:09:18
81
stanciulescuioan
stanciulescuioan :
cata dreptate are acest om
2026-06-20 15:12:10
208
uswr34568
uswr3456 :
foarte adevărat până la urmă .
2026-06-20 14:01:58
123
alinrosu19
Alin Rosu487 :
asta are cea mai mare dreptate
2026-06-20 14:25:58
83
aurelia.paduraru04
Aurelia 🇷🇴 :
Are dreptate acest om!
2026-06-20 19:03:53
63
intheoldmary
Maria Zaharean :
Da are perfecta dreptate
2026-06-20 14:17:46
58
florin.constantin305
Florin Constantin :
are dreptate omul
2026-06-20 14:09:36
56
corina.balan51
@Kor😍😍🌏 & :
Bravo .Om deștept
2026-06-20 13:57:56
50
dani.daniela.1836
Dani Daniela :
sa luam aminte! bravo barbate!.. corect!
2026-06-20 14:25:59
48
dina.nicusor5
Dina Nicusor :
eu,nu,platesc,de,mult
2026-06-20 13:54:05
8
vasile.daniel.zam
Vasile Daniel Zamfirache :
UNICUL ROMAN DESTEPT 💪💪💪💪 BRAVOO FRATE 💪💪💪💪
2026-06-22 05:59:17
8
ionelmihu3
Ionel Mihu :
ACET OM ARE CEA MAI MARE DREPTATE !👍🤝👏🏻👏🏻👏🏻🥰😔🫵 RESPECT LUI !👍👏🏻👏🏻😉👍
2026-06-20 15:19:28
37
romeobacioaga0
romeobacioaga0 :
🙏Noi santem de vină ca acceptam situația
2026-06-21 14:14:37
15
mia.maria.mia0
Mia Maria Mia :
ARE DREPTATE
2026-06-21 13:50:03
7
user3429102772994
Ioan Martinescu :
Respect maxim!
2026-06-20 16:03:14
5
persa7624
Persa. :
Cel mai destept.
2026-06-20 17:52:24
11
exact_eu
Catalin_Cata :
corect are dreptate
2026-06-20 14:11:15
30
dorubutu
DoruButu :
Are dreptate
2026-06-20 14:07:29
38
romeobacioaga0
romeobacioaga0 :
ACET OM ARE CEA MAI MARE DREPTATE !👍🤝👏🏻👏🏻👏🏻🥰😔🫵 RESPECT LUI !👍👏🏻👏🏻😉👍
2026-06-20 16:29:55
24
petredragan11
Petre DRAGAN :
BRAVO, ÎN ANGLIA NU SE PLĂTEȘTE IMPOZIT.
2026-06-20 14:13:05
10
valer.farcas
Valer Farcas :
Bine faci statul cu ce ajută omeni?
2026-06-22 05:45:35
26
narcis0150
narcis :
are dreptate omu, nici eu nu plătesc de 4 ani nimic și n-au ce-mi face
2026-06-20 16:54:37
53
To see more videos from user @anca.official11, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About