Класний канал. Підписаний на телебачення Торонто вже десь років 5 точно. Дивлюсь майже кожний випуск і бажаю їм тільки успіхів і чекаю повернення рубрики «ще» і старих прикольних новин я було раніше з Майклом Щуром
2026-06-20 21:42:56
103
Julia :
Років 7 мабуть дивлюся кожен випуск 🥰 вони вже як рідні, не уявляю хто може відписатися.. 🤥
2026-06-20 22:17:53
48
Yuliia Viazmina :
Улюблений канал. Ще з часів Майкла Щура. І з часом взагалі не стала любити його менше. Дивлюся всі сюжети. І стьобні, і серйозні.
2026-06-21 06:00:40
26
... :
2 роки тому як відписався так як не цікаво стало👍
2026-06-21 03:40:59
5
+380💙💛 :
Дивилася, дивлюсь та буду дивитися. Не пропускаю жодного потіку, мої лайки під кожним відео♥️
2026-06-21 06:04:20
4
Весільна фотографиня Вікуля💅 :
Підписана на канал ще з часів Але є одне але😎
2026-06-21 05:21:49
6
Орест Ласкавий :
все, що не сатира те не працює. Це є правда. серйозний контент просто не працює.
2026-06-20 20:49:21
5
Ot_Didʹko :
люблю Торонто
2026-06-20 22:36:35
6
REY_0_0_ :
я давно відписався
2026-06-21 06:59:15
2
vilza :
ну це було очевидно з самого початку.
2026-06-21 15:32:13
1
спереподвыподвертом :
а может все таки делал в том. что многие узнали, что его США финансировало?
2026-06-21 10:32:38
0
Your.Dream :
кожен в коментах тут намагаються пояснити по своєму, але цей аналіз найправдивіший бо базується на фактах
2026-06-21 18:30:30
0
Антон Назаренко :
Хто
2026-06-20 21:14:47
0
СЕРГІЙОВИЧ ЗНАЄ💡 :
зробіть огляд на мій канал😅
2026-06-20 21:35:12
1
майже техноблог :
я без Майкла не можу дивитись😏
2026-06-21 11:20:37
0
Tohrsten Zimmermann 2 :
Та він завжди такий був.
2026-06-20 20:59:06
9
Антон Назаренко :
Хто б сказав що не так з моїм каналом…
2026-06-20 21:14:59
2
shay_241 :
А кто смотрит УНИАН вообще? Там как будто нейросеть делает вообще весь контент
2026-06-21 04:12:01
2
George Piton :
За себе скажу - не цікавий контент.
Був підписаний, дивився, лайкав.
2026-06-21 05:33:36
2
Strannik3 :
а ще USAID зникло з грантами...
2026-06-20 17:58:11
31
Y-Zak :
Бо Щур реально щур
2026-06-20 19:36:41
22
GruzLoVO :
просто канал Торонто очередная пропаганда
2026-06-20 12:37:55
37
Mchr :
бо у канала більш принципова мета - підняти рівень обізнаності в молоді. Відкинути вкорінене бачення політики де ніхто нічого не вирішує і підйом загальної свідомості. Розважальні відео для поповнення аудиторії. а серйозні для тих хто вирішив залишитися.
2026-06-21 01:08:45
7
Bogdan :
я ще пам'ятаю його по АЄОА і вьйо до трону.
2026-06-20 22:23:09
1
To see more videos from user @dmytr0.kovalchuk, please go to the Tikwm
homepage.