Salut, pe la Marghita măcar au schimbat trotuarul au asfaltat bulevardul da să vezi Suplacu de Barcău cum arată! De 36 de ani tot aceiasi,,față " are lucrări șanțuri betonate din pix,, 0 calitate" 🤦🤦🤦
2026-06-20 13:46:31
7
Balonaș.de.la.oras :
Asta se intampla pt că sunt proprietari diferiți . In Germania este tot linie pt ca sunt firme de inchiriat si fac totul la fel fara drept ca tu sa pot schimba . Avantaje și dezavantaje.
2026-06-23 05:20:41
0
Lin John Kur :
Așa, și? Care-i șmenu’ că nu înțeleg? Care e finalitatea “constatărilor” tale? Ce ar trebui să se întâmple?
2026-06-20 19:43:13
1
Tzinta :
Pai lege e..dar cine trebuie sa o aplice nu o face.
2026-06-20 14:26:14
4
Szilárd Tóth-Sűrü :
Da voare cine ești tu????😑
2026-06-20 21:53:34
0
🖇🖤🔪⛓ :
Marghita a ajuns să fie o epavă, absolut de nerecunoscut, nu arată a “ municipiu “ ( cunosc orașul cap-coadă că-s aproape săptămânal acolo )
2026-06-22 11:48:46
2
g.marianailca23.08 :
Tot mai fain era în Balc!😉😁🫣
2026-06-22 13:01:42
0
Nicoleta Claudia :
Ești în Marghita Bihor
2026-06-23 11:02:52
1
Radu :
ai dreptate
2026-06-21 05:49:35
0
bogdan :
Acolo în Ungaria îi voie😁
2026-06-21 14:32:03
1
nicugrosu217 :
in Italia nu ai voie sati pui Nici giamuri de alta culoarea struci aspectul blocului ,,,, nui controleaza nimeni?
2026-06-21 09:43:48
1
PaulAbrudan🧢 :
Nu-l luați în serios , dacă vă uitați la clipurile lui majoritatea sunt bazate pe hate și un vocabular care lasă de dorit .. și da, este un adult .
2026-06-20 22:26:09
2
warrius21 :
apoi la Marghita au primit autorizații de la Senegalezi...
de acolo paleta de culori si halul arhitectural 🤣
2026-06-20 13:38:04
3
Paul klaudya :
vezi ca sa stricat torcretu
2026-06-20 14:53:21
1
florica :
într-adevăr printre cele mai urâte orase din tara si locuințele la fel
2026-06-23 07:06:56
0
Danuta Elena Soncutean :
Acolo nu sant Primarii ??? Locuitorii sant orbii ???
2026-06-23 12:22:58
0
c4r!n4.☆ :
ai vreo problemă??
2026-06-20 22:21:44
0
Zorii Aurii :
Primăria e de vina.In toate orașele e la fel.
2026-06-23 14:42:56
0
dianapomor6 :
Buna ziua!Ce usor e sa judecam oamenii!😡😡😡
2026-06-23 14:58:55
0
fulgdenea❄️❄️❄️❄️❄️ :
Așa e peste tot în România.nu știu de ce te miri atâta.
2026-06-23 06:28:36
0
Chivu :
😂😂😂
2026-06-20 14:57:39
0
Dori Dorina :
😂😂😂😂😂😂
2026-06-22 07:06:30
0
To see more videos from user @clin.rou, please go to the Tikwm
homepage.