@byexosi: You paid for fast RAM. Make sure you’re actually using it. #pc #gamingpc #windows11 #ram #xmp

ex0si
ex0si
Open In TikTok:
Region: LV
Saturday 20 June 2026 10:21:55 GMT
486826
30766
312
1360

Music

Download

Comments

bernardobustamant3
Bernardo Bustamante :
XMP = Intel / AMD = EXPO
2026-06-20 15:03:15
344
ciocia_czesia
𝑐𝑖𝑜𝑐𝑖𝑎_𝑐𝑧𝑒𝑠𝑖𝑎 :
TRANSLUCENTTB PLEASE BRO INSTALL IT THANK ME LATER
2026-06-20 14:17:15
485
alextheonealex
Alex :
My xmp didnt do it for me so i just had to manually set it but it works fine!
2026-06-22 04:16:42
1
0osb7
agm :
wish i had a pc to begin with bro 😕
2026-06-21 03:09:44
29
zenyvapi
zenyxy :
This really works?
2026-06-21 09:41:59
7
plaguexd0
Max :
What is this monitor placement bro
2026-06-21 17:55:55
7
t1mm4h
T1mm4h :
my fcking alienware wont let me put it to 6000mhz
2026-06-20 15:01:35
19
steaklover135
Isu :
meanwhile me in my 3200mhz 32GB
2026-06-21 18:11:09
5
m4lin44ka
itzmalina_ :
i have ddr5 laptop and i got 4800 its max or no?
2026-06-20 22:30:14
69
chkhaidzee27
chkhaidze :
is it possible for lenovo laptops cause i tried everything advanced settings are off i cant turn on expo xmp i asked chatgpt tried tutorials but i think its hardcored to be off
2026-06-20 20:15:46
1
michael.zzzxx1
♥︎7♥︎ :
Does it work on laptops?
2026-06-21 17:34:36
0
sam.hendry14
Sam :
2026-06-21 07:13:37
11
user74483493
user74483493 :
This guy NEVER misses
2026-06-20 10:57:48
13
tedv11
tedv11 :
Of If I turn on expo everything crashes someone help
2026-06-21 17:03:16
0
srtshowman
uɐɯʍoɥs :
что делать если при включении пк выбивает пробки
2026-06-21 09:33:23
54
sqw.wx
. :
пасибо, разогнал свою ддр4 2666 до 4800
2026-06-20 19:29:50
26
igoreviiich
igoreviiich :
Кто-нибудь может объяснить зачем так ставить монитор? Уже почти каждый так делает, это же пиздец как не удобно
2026-06-21 19:02:03
2
larfush
N :
Please just buy swills do yourselves a favor
2026-06-21 09:34:09
1
darkovidniy
тгк: dxrkovidniy⛧ :
Оно точно помогает ?
2026-06-21 07:22:59
0
nogger_barn
NoggerBarn :
Is that a 27 inch monitor?
2026-06-20 16:55:02
1
myyriskaa
myyrää :
Whenever i put my ram on xmp, It starts powerlooping until i take out battery and reset bios, but when setting it to 3000 mhz instead of 3200 which is usual. it works??
2026-06-22 04:06:31
3
user52396927243401
Ghost :
А почему у него показывает 31,8гб оперативки? У меня 32 и норм
2026-06-21 19:28:29
0
To see more videos from user @byexosi, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About