@kacper_snela: Scenka, którą pewnie znasz z życia – jeden kumpel regularnie inwestuje w szeroki ETF na S&P 500, drugi przez lata uważa, że to "ściema" i zostaje przy gotówce. #współpraca #XTB Po roku ten pierwszy jest 20% w plecy i słyszy "mówiłem". Po dwóch latach jest już 35% na plusie. Po pięciu latach – 100% zysku, a sceptyk żałuje, że nie zaczął razem z nim. Historia o tym, jak czas i regularność robią swoje, nawet jeśli po drodze bywa nerwowo. Inwestowanie jest ryzykowne i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym i nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej.