отдать 10000 просто так, значит в вашей жизни все очень хорошо!!!!
2026-06-20 17:09:07
247
Анжелочка :
так не розумію що не так, товар є в вам що не так?
2026-06-20 16:13:21
47
Александра :
теж купила загублену посилку,за 2000 гр,і в мене була бутилка моршинської води😂😂😂😂
2026-06-20 18:21:13
51
vladzian :
є поговорка.без кого жизнь плоха
2026-06-22 05:21:34
43
Малий🪖 :
там зарядки дорогі,від 2000 до 5000,
2026-06-21 21:45:16
8
Іван Бобров :
Жадність, дорого коштує!!!!
2026-06-20 19:32:59
43
user 12345690 :
яка ціна батареї до ноута? чи підійде до Аsus?
2026-06-22 11:53:58
0
CHRYSLER :
там давно все перебрано
2026-06-22 08:01:38
4
PHOENIX :
Одна зарядка до ноута коштує до 2000 грн . батарея до ноута 2000-2500 там є на 10000грн
2026-06-21 04:41:23
9
gorobchyk :
Зара немає товару , хорошоий товар весь розкупили. Треба просто зачекати.
2026-06-20 11:16:51
10
Чарівна :
Треба писати хто такий розумний .Щоб інші не попались .
2026-06-20 14:08:43
7
Magic :
Так и есть на 10000. Одна зарядка к ноуту стоит от 1500-2000. Посчитайте.
2026-06-20 16:56:36
36
Віта 999@ :
скільки ви віддали за це?
2026-06-20 16:18:00
1
Serj :
на 3300гр насчитал... какие 10000...
2026-06-22 11:41:53
1
Анна Самофал :
Я не понимаю что не так ?) так так же такая сумма и выходит 😳😳. Это все не стоит копейки. Особенно зарядки.
2026-06-22 06:53:06
4
Олекса :
ми це все давно викупили, як це все робиться
2026-06-21 20:06:24
2
🇺🇦Дружина Француза🇺🇦 :
Як я вас розумію,попала на 50000 тисяч(
2026-06-20 14:34:30
5
User79463184 :
Ну так что вы хотели за 200 доларов , коробку метр на метр с 17 про макс 😆. 10 тысяч это на один поход в магазин , перекусить на 2 дня .
2026-06-21 05:05:13
6
ksyusha276 :
Що не так?
2026-06-22 06:04:01
2
Ии :
Саме дороге зарядка до ноута и батарея
2026-06-22 06:41:51
1
Марія Баран :
жах😢
2026-06-20 11:36:11
3
Світлана Островська :
Що це мало бути? Ви замовляли товар на продажу?
2026-06-20 17:33:51
3
Anastasia_huk🫣 :
так а навіщо ви тоді замовляли бокса вам треба було напряму замовляти товар який ви хотіли в боксі не вказано який вам прийде товар я замовляю завжди боксами я не знаю що там прийде і чи окупиться воно чи не окупиться через то цей бокс
2026-06-21 12:33:25
2
cat_cotunio :
їхня відповідь з чаті gpt 100% - я ту особливість написання тексту не переплктаю
2026-06-20 17:28:32
2
👑🪅AmazonБЦ🪅👑 :
І видно що все перебрано ?
2026-06-20 16:41:14
2
To see more videos from user @tovardlyavsih, please go to the Tikwm
homepage.