Mi s-a depistat protruzie, ce pot face? Mulțumesc frumos 🙏
2026-06-21 10:15:15
1
Penicilina V :
se regenereaza singur?
2026-06-21 03:06:05
1
🎀ana maria🎀 :
eu am facut in Germania RMN si mi-a zis ca am lichid,dar eu cred ca acel nodul este Hernie de disc 😳
2026-06-22 18:57:55
0
viorica :
Mulțumesc frumos pentru postare .❤️❤️❤️
2026-06-21 12:13:49
1
🖤Cerasela🖤 :
Hernie de disc, protruzii discale, scolioza, poliartroza pe partea dreapta... dureri insuportabile,dar pot spune că fizioterapia m-a ajutat cât de cât și faptul că nu mai ridic greutate,plus tratament corespunzător...
2026-06-21 16:21:37
0
symosymo🐏 :
Bună seara,eu am degenerare discală se mai poate reface,am niște dureri cumplite.
2026-06-21 20:12:07
0
NOBODY :
domnule doctor,am durere de mijloc și se lasă pe piciorul drept,este dureros,amorțit ,durere in fesă și pe picior in jos.Am făcut fizioterapie,și terapia cu ace uscate, fără folos.Ce mai pot face?
2026-06-21 17:25:52
0
Doina Vieru :
inel rupt!
2026-06-20 18:07:23
1
marydama976 :
👍👍
2026-06-22 10:47:06
0
To see more videos from user @nicucurea, please go to the Tikwm
homepage.