✨️uGy bEHajoTam miNt Az a SaMsUnG GalaXy Z FLiP😌✨️
2026-06-21 14:24:08
258
✨️ Judit ✨️ :
Eddig mindig sírtam ezen a dalon, olyan gyönyörű és hiányzik apukám, de lehet legközelebb már ez a szöveg is eszembe fog jutni és sztem sírva fogok nevetni
2026-06-20 18:34:00
80
Nikike5741 :
Engem ugy nevelt apam baratom hogy el hagyott😂😂
2026-06-20 22:10:20
27
Zimike :
„Úgy hátba vágott hogy becsukoudtam”
2026-06-21 19:43:42
32
Koncz Veronika :
Áhh végem😂 de nagy forma vagy👌
2026-06-20 12:49:37
115
Jenci :
Insta:jenci_o😁
2026-06-20 16:37:09
29
Boss6️⃣4️⃣ :
milyen igaz 🤣
2026-06-20 20:16:19
29
senkise :
örülj neki nevelt😂❤️❤️❤️
2026-06-21 10:20:24
6
Márkó Patai :
amúgy ki kèrdezte ?
2026-06-20 16:23:05
1
László Tankó :
2026-06-21 18:00:45
1
tiktok :
🤣🤣🤣🤣🤣🤣de nagy forma vagy végem
2026-06-20 14:32:42
6
A :
Aca
2026-06-21 12:43:47
1
🏐✨️🖇🧀sajtii🧀🖇✨️🏐 :
en és a Samsung galaxy z flip-emm
2026-06-21 11:54:37
9
Lajos Benkö❤️👑💪 :
2026-06-21 16:42:39
1
TT_black0101 :
2026-06-21 15:38:31
1
Nellike :
egem is 😭😭😭
2026-06-21 08:20:19
4
To see more videos from user @jenci.o, please go to the Tikwm
homepage.