Eu ma judec cu o primărie de 3 ani, pentru un teren intravilan 5200mp, cadastru intravilan, toate hartiile intravilan, adeverințe din 2000, 2004, 2017, 2019 de la primărie cum ca este intravilan dar ei spun ca este extravilan. Nu au vrut sa imi elibereze certificatul de urbanism. I-am dat in judecata pentru ca eu trebuia sa construiesc o hala pentru a putea cere fonduri europene pentru producție Peleți. Rămânem pe poziție Pana la capat.
2026-06-20 18:50:53
21
Sixty.Niner* :
Unde se poate licita pentru respectivele terenuri?
2026-06-21 06:19:37
2
Ben :
Nu primăria trebuie să plătească, ci primarul care a refuzat să elibereze documentul. Cu siguranță are avere de 1 milion.
2026-06-20 15:10:57
47
Ion Costel :
Pai nu primăria a fost de vina , de vina este primarul et comp. iar bani trebuie recuperați de la primar și acoliți lui..
2026-06-21 08:17:30
9
Solomon Grigore :
Bine bine dar primarul ce caută încă în funcție dar și m-ai grav ce caută în libertate?
2026-06-21 05:47:08
62
user1794092152078 :
De ce sa plătească comuna și sa nu plătească cei ce nu au vrut sa aprobe?
2026-06-20 17:58:40
19
Mariana Nagy428 :
primarul să răspundă personal pentru că a făcut-o din invidie
2026-06-20 18:53:44
49
Radu Marcu :
... pai dacă tovarășul primar nu a primit nimic.....
2026-06-21 09:06:41
30
Geo :
Felicitări pentru antreprenor 👏👏👏
Cand administrația publica crede ca este mai presus de lege 😉
2026-06-20 21:25:34
21
ekypateam :
Stati linistiti, tot primarul va cumpara terenurile la pret de nimik.
2026-06-21 05:42:24
14
claudiu0604 :
De ce trebuie sa vândă terenuri!? Primarul și toți functionari care sunt vinovați sa plătească! Asa de se vând terenuri și bunurile primăriei nu se rezolvă nimic, tot din bani de taxe ii plătește sau din bunul țări!
2026-06-21 10:12:49
5
Ionut :
Trist, dar as afla cetatenii ca votul costa.
2026-06-21 08:58:07
7
ap0fatic :
administratie PNL !!! tineti minte !!
2026-06-20 19:15:46
5
user3bcxnqmknf :
cum nu a dat spagaaa????
2026-06-22 07:46:10
1
SDI :
Si celalalt de pe nu stiu unde se bucura ca a prins firma americana de investește un miliard de dolari si creaza locuri de munca pentru oamenii din satu lui…
2026-06-21 20:08:57
1
Grig@# :
De ce oare am eu presimțirea ca totul este doar o manevră între ei 😉😉
2026-06-21 19:53:37
1
catalin :
Primarul e de vină 😂
2026-06-21 17:33:21
1
Kashtan17 :
Se vede din Constanța ce șpagă e primarul 😁
2026-06-21 17:34:30
1
Lelescu Marius :
Asa se fac banii😅
2026-06-21 14:49:14
1
rainbowdays43 :
Asta era și ideea, să captureze legal pământurile
2026-06-21 13:30:09
1
Viorel Luca :
Nu este normal Trebuia sa plateasca personal cei care au refuzat sa i dea documentele necesare pentru proiect nu sa suporte locuitorii
2026-06-21 12:03:44
1
Green vibe :
Primarul sa raspunda pe persoana fizica
2026-06-21 09:36:53
1
BSC111BSC :
Trebuia să dea șpagă ca ii dădea certificatul imediat 👍 bine le face ca ia dat în judecata dar din păcate plătesc oamenii simpli , primal și angajații nu răspund de greșelile făcute sau măgăriile care se întâmplă în primărie așa se face peste tot la toate primăriile când te duci să le ceri o hârtie normala începe show-ul ori dai șpagă ori nu primești nimic
2026-06-21 09:55:21
1
AlexandraAlex :
pai cele ce aparțin primăriei nu sunt ale oamenilor? nu au fost cumpărate din banii de la taxe si impozite? pai nu plătește primăria nimic,tot de la lume le-au luat. 😕
2026-06-21 09:09:07
1
mocanu daniel :
si utilajele le-au cumparat tot ei la prețuri de nimic
2026-06-21 06:48:43
4
To see more videos from user @andreicatalinvasile, please go to the Tikwm
homepage.