@pepitoromania: Mulțumim din suflet tuturor celor care au fost alături de noi ieri seară, la Amfiteatrul de Vară de la Lacul Cetății din Făgăraș, și au transformat un concert într-un gest de solidaritate și speranță. Generozitatea celor prezenți a făcut posibilă strângerea de fonduri destinate copiilor de la Hospice Casa Speranței, iar fiecare donație reprezintă un sprijin prețios pentru acești copii. Împreună, am dăruit nu doar ajutor, ci și speranță. ❤️ #hospice #pepito #viral #romania #tiktokvirak @Mihai Sin
Pepito
Region: RO
Saturday 20 June 2026 13:01:26 GMT
Music
Download
Comments
Pepito :
Când nu mai am vișinată mă apucă cântatul😂
2026-06-20 18:41:13
31
dorinb1234 :
2026-06-21 06:33:47
33
Phatcharin Chanmo :
Both beautiful, handsome, and cute.
2026-06-21 09:05:53
1
Catalin Dobre435 :
bravo Pepito
2026-06-20 13:11:46
12
deutschemargelatu :
cine e colega??... extraordinarā voce 👍🥰..
2026-06-21 08:19:56
1
Nicu :
I love visinita!!! 🥰🥰🥰
2026-06-20 20:12:36
5
Cristian :
Și Domnișorica se aude super in terță ,din spate👏
2026-06-20 18:52:49
2
Adina Lavinia :
superb ❤️🥺cum se numește melodia?
2026-06-21 15:04:16
0
Stefanescu Marian :
bineeeee Pepitooooooo!!!!!!!!!!! Muzică frate!!!!!!!
2026-06-21 06:16:09
5
Adrian Hapău :
Ce model de stativ are domnul de la claviaturi? Este custom made sau vreun model care se poate achiziționa? Vă mulțumesc anticipat pt răspuns! 😉👋
2026-06-21 12:03:43
0
Cosmin Alexandru Macovei :
ce facem noi aici?😂
2026-06-20 14:40:57
7
Giovanni :
top🥰🥰
2026-06-20 21:55:02
1
Sorin Vasilache :
Și vocea pe spate super
2026-06-20 18:59:06
3
Gliga Andrei :
Bine Pepito te salut 🤝😉😉😉🥰
2026-06-21 11:43:06
2
Paul Ene :
Superb 🥂
2026-06-20 21:28:49
1
Mihai Irimia :
superstarul nostru
2026-06-21 09:41:59
1
ionelvelici0 :
Bravo pt tot ce faci!
2026-06-21 10:04:06
1
Dan Nicolae :
Respect !
2026-06-20 20:13:36
1
dumitrugabriela :
wouuui......ce fain cântă 🥰🥰🥰
2026-06-21 06:17:16
1
Liviu Daniel :
Făgăraș...my love ❤️
2026-06-21 12:27:12
1
Pepito :
Mulțumesc pentru donații!
2026-06-20 13:07:09
4
vali_z6 :
👏👏👏👏👏 Bravo baaaaa!!!!!!!
2026-06-20 19:16:13
1
Iosif Barcsay :
Respect
2026-06-20 19:12:18
1
danielachiriac506 :
Bravo Pepito, talentat si la cantat!
2026-06-20 19:58:55
3
Vizi ON :
mamaaaa, frumoasa voce! Bravo pepito!!
2026-06-20 14:20:48
3
To see more videos from user @pepitoromania, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.