Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@chef_alkuat: Манты
Ali_IMASH
Open In TikTok:
Region: KZ
Saturday 20 June 2026 13:11:11 GMT
102216
2359
95
586
Music
Download
No Watermark .mp4 (
4.56MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
4.56MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
🦋🦋АЙZHAN🦋🦋🦋🦋🦋 :
Дым жасай алмадым😅😅😅
2026-06-21 01:16:22
21
Сауле :
Керемет меен үйрене алмай ак койдым осы туйгенді катты унайды🥰
2026-06-21 04:54:07
17
Халидам. :
Перчатка. кайда
2026-06-21 06:56:20
4
Arunas_1404🤘🤘 :
теста неше грам
2026-06-20 17:57:03
1
А.С.А. :
менде бір сұрақ мантаваркаға не төсегесіз?
2026-06-20 16:59:26
5
ГулиЖан :
үйрене алмадым өзіміздің советский мантымыз жақсы😂
2026-06-21 16:01:43
3
sara_64.02 :
қалың ғой тестосы
2026-06-21 05:49:45
4
Кундызай :
тесто калын 4 жылдан бери осы мантыны жасаймын . туракты клиенттерим бар. тесто 15 грамм болу керек
2026-06-21 14:51:05
2
Almaty❤️💃🎉 :
әдемі осылай түю
2026-06-21 12:42:36
1
user9659696672215 :
Айелдерден адемы ореды екенсыз🥰😁😁😁
2026-06-21 03:51:21
1
джулия :
КУШТИ ТУСИНДИРДИНИЗ😅
2026-06-21 13:26:57
1
Райхан7779 :
Қамыры қалыңғо
2026-06-21 16:33:51
1
Камшат :
Мен осылай түием оңай ғой
2026-06-21 14:33:08
1
kanatbekovna♡ :
2026-06-21 05:55:13
2
ГУЛШАТ-70. АҚТАУ. АДАЙ. ЖАРЫ. :
Күшті. 👍👍Жәйләп үйрендім.
2026-06-21 12:30:39
1
💕 :
Менде үйрене алмадым,мыжылып быт шыт болып кетеді🤦♀️🤷♀️
2026-06-21 12:15:15
0
user7072156681945 :
2026-06-20 17:55:08
2
Olga Stolzenko :
Очень красиво 👍 напишите что у вас на каскане застелено .
2026-06-21 12:18:55
1
ханшайыным :
🤩 керемет күшті от күшті от әдеміиог болоиг 🥰👍😃
2026-06-21 03:36:36
1
журегим бос емес. :
оте керемет
2026-06-20 19:03:19
1
Maya.Sailau :
я бізден қалған 😁
2026-06-21 17:52:35
0
Maya.Sailau :
2026-06-21 17:53:11
0
sho1pan_ :
керемет
2026-06-20 14:12:30
1
To see more videos from user @chef_alkuat, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Cáp Sạc Nhanh PD 30W #capsac #capsacnhanh #capsaciphone #capsacnhanh30w #sacnhanh
Amo essa do Bruninho
Replying to @lateefa_1413 #ykl0e | kal ho naa ho.
Síguenos en Instagram y te regalamos un mojito de fresa ! 🍓🤩 Podemos preparar todo este tipo de bebidas en tu fiesta, para hacer cotizaciones mandamos mensaje por cualquiera de nuestras redes sociales ! 😻 #puebla #mojito #fresa #refreshing #bzrp #pp #mixup #fypシ
Gotta be top 3 worst feelings #cj #friendship #gta
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy