молодець,це самий корисний хліб,в магазі такого не купиш
2026-06-21 07:09:45
206
Ростік🫣 :
отчивка " Вы испекли хлеб низкого качества"
2026-06-20 21:14:37
844
Velvet_cloud :
Де у постапокаліпсисі візьмете духовку ?😳
2026-06-20 16:58:41
78
Milana :
коли будете молоти пшеничне на такій машинці ,то пекти будете вже не в духовці
2026-06-21 07:55:00
24
BiktorBaz :
хлібопічка чи духовка в постапокаліпсис??😂😂😂😂
2026-06-21 18:28:12
19
remont1бойлера :
якщо буде ружжо, то буде і хліб, і до хліба
2026-06-21 06:07:07
13
Ярослав Бараник :
після слів "100грам закваски" захотілось взяти 100грам і заквасити😂
2026-06-21 18:27:16
21
Normik :
свіжозмелену пшеницю шкідливо їсти! там глютен ,крохмаль!!!ГМО!!!
краще продукцію нестле, мак, і запивати все Оболонь!
2026-06-21 13:47:48
49
Ранген🇺🇦 :
а ваги тоже будуть в постапокаліпсисі?
2026-06-20 16:43:55
12
Waypoint Rec :
Що значить "закваска навідмінно від дріжджів", якщо в заквасці теж дріжджі?
2026-06-20 21:04:26
39
Любов Радух :
і без хімії
2026-06-22 10:25:15
8
Алена Бурзаковская :
Який ви молодець!!! Як пощастило вашій жінці!
2026-06-20 15:16:54
20
PROFESOR :
хліб гарний. я б хотів відео як ти робив закваску, прикріпи чи поділись. дякую
2026-06-21 18:48:16
16
svetliyrozhok :
Одне питання: звідки в чайній ложці аж 12!!! грамів???
2026-06-20 23:07:36
6
Олександр Орлов781 :
Закваска це і є дріжджі. І як ви її робили? Дуже цікаво.
2026-06-21 03:17:01
8
Michael's jewelry :
хто сказав, що глютен, то зло?
2026-06-21 05:07:26
5
artist_smehyukin :
пшеницу вообще есть не нужно
2026-06-21 06:37:03
6
so6a4yu_dellytat :
Папич оценил 10 на 10
2026-06-21 12:14:34
8
glider :
класно! опануйте керамічну ємність з кришкою, або чугунну - не треба буде морочитися з водою в духовці. я так печу. розвгріваєте керамічну форму з кришкою в духовці - вивалюєте туди тісто з форми для розсилки і накриваєте кришкою. 30 хв печете, потім знімаєте кришку і ще 15 хв, якщо хочете рум'яна шкірку
2026-06-21 08:02:48
9
Белый Господин :
хлеб судного дня
2026-06-21 17:25:41
1
Галина Ремінна :
Дякую, це дуже цінний продукт. Смачного.
2026-06-22 23:34:54
2
PanKina_01 :
А як зробити закваску? Можна рецепт? Буду вдячна.
2026-06-23 08:22:41
2
RUUUPPERTTTTTT :
в глютені нічого поганого нема
2026-06-22 08:46:41
1
Nemo🇺🇦 :
2026-06-21 08:40:46
1
To see more videos from user @mr.past001, please go to the Tikwm
homepage.