oare să fie pentru ca erau 35 de grade afară și tu erai ca într-o zi de noiembrie ?
2026-06-21 16:20:44
19
july :
comentarile nu sunt de la timisoreni 🙂 fyi in timisoara traiesc mii de olteni si se vede 😑 eu te am vazut la iulius mall si mi a placut maxim. bravooooo si succes 😊
2026-06-21 06:27:02
8
adiwlock :
ce tuff
2026-06-21 11:17:24
7
TommyTJ :
one day we need to make a colab sir.
2026-06-20 17:39:05
1
ROBI :
First time in Timișoara. Beautiful city. 🥃🏛
2026-06-20 14:34:09
10
Andrei loves art :
ce se vrei dela Timișoara......și uitete și la comentarii bravo băieți sunteți la ani lumina de inteligență
2026-06-21 04:27:50
0
Cristian Villalobos :
Nu te am văzut bro...😭
2026-06-20 18:35:22
0
Tactu Mare :
Cred ca ai fost oparit la oo
2026-06-20 21:37:45
5
Grecu994 :
Incearca un video pe strada Iancu Vacarescu, la clinica Eduard Panfil. Acolo vei fi exact in lumea ta.
2026-06-20 15:14:01
2
ardeiiuti :
sigma male grindset
2026-06-21 09:01:27
1
Mihai :
tomăs sălbi
2026-06-20 16:04:28
4
palcioc :
@therealred
2026-06-21 11:03:03
2
ментальный :
@therealred
2026-06-21 12:13:49
0
ouattarasanata886 :
👍👍👍👍
2026-06-20 22:01:19
0
Balázs :
😂😂😂
2026-06-21 16:47:54
0
To see more videos from user @shelbyrobi, please go to the Tikwm
homepage.