@stirilekanaldro: Ceremonie importantă la Istanbul! Nava “Contraamiral August Roman” intră în dotarea Forțelor Navale Române. Construită în Turcia, corveta este considerată una dintre cele mai moderne platforme militare destinate securității la Marea Neagră. La ceremonia care a avut loc pe Șantierul Naval din Istanbul au participat președintele României, Nicușor Dan, și președintele Turciei, Recep Tayyip Erdogan. Cu această ocazie, cei doi au discutat și despre consolidarea Parteneriatului Strategic dintre România și Turcia, securitatea regională și pregătirile pentru summitul NATO programat la începutul lunii viitoare. Reporter de meserie: Iasmina Ardelean, pentru Știrile Kanal D #stirilekanald #kanaldromania #turcia #romanian #nato
Stirile Kanal D
Region: RO
Saturday 20 June 2026 15:06:01 GMT
Music
Download
Comments
gabi562021 :
A noastre unde sunt?
2026-06-20 16:09:03
2
sutasul.corneliu :
Produs nou-2023, ținută în garaj, revizii la zi, anvelope de iarnă cu jante de aliaj. Avem o manie cu SH-ul
2026-06-20 17:39:37
11
Leirbag Ujalb :
nouă sau "aproape nouă: ca precedenta?
2026-06-20 17:00:00
1
traianandrei206 :
vânt din pupa.👍
2026-06-20 18:40:31
3
Gigi :
Bun cart înainte 👍
2026-06-20 16:53:49
3
cristianalexandru0266 :
Noi nu mai știm să facem nave
2026-06-21 05:40:56
1
ırfan1961 :
Maşallah
2026-06-22 18:46:40
0
Ion Ionuț :
Bun cart înainte!
2026-06-21 13:28:27
0
SebiCr :
MR Bean in acțiune 🎥🎬🤣🤣
2026-06-20 16:51:21
1
MS79MFU :
trist !Romania putea sa o producă !
2026-06-20 15:52:57
5
dorin :
Harpalete a facut stagiu militar? Ce naiba cauta el acolo?
2026-06-20 17:08:08
2
nicubf. :
daca mai luma inca vreo 50 de nave, putem spune si noi ca avem marina militara
2026-06-20 18:01:26
1
Bogdan Rotman team :
A fost mucea la sultan ? 😂😂
2026-06-21 05:56:32
0
Gabi Gabriel :
nava noua pt a o înlocui pe cea din Costinești?
2026-06-22 14:56:42
0
Adrian Stoica :
BĂSESCU ESTE PE FELI EL ESTE CĂPITAN DE VÂNZARE A NAVELOR
2026-06-21 12:45:37
0
Kharanar :
260 de milioane de euro...ca sa facem ce cu ea ? 😳
2026-06-20 16:15:33
4
pardaillan :
e bataie de joc,,daia al și cheamă să râdem, nu mai sânt actori de comedie,,e unicat,, succes
2026-06-20 17:14:42
3
user1715092661332 :
Mr. Bean pe navă 😂😂😂
2026-06-20 17:46:35
3
g.s20 :
😂😂😂
2026-06-20 15:33:05
2
mirellaoscarsson :
❤️❤️❤️
2026-06-20 15:48:27
0
Dan Nicolae :
😢😢😢
2026-06-20 19:39:48
0
michael :
😂😂😂
2026-06-21 17:24:58
0
To see more videos from user @stirilekanaldro, please go to the Tikwm
homepage.