Rozwój polski, a kurierom nie potrafi zaoferować umowy o pracę i godnej wypłaty xd
2026-06-20 18:21:10
30
Kolbi :
Chłop co zatrudnia robotów zamiast ludzi na śmieciowej umowie
2026-06-21 09:05:11
23
mvrcinik :
Chce by Polska się rozwijała, ale boi się umów o pracę
2026-06-21 07:26:46
22
NiedowierzającyNurt :
pensja plus te wszystkie komisje itd... robi sie spora sumka... ale gosc slusznie gada
2026-06-20 19:02:57
16
jakub_solko :
Brzoska to pionek amerykański, od dawna słup amerykański
2026-06-20 20:15:43
10
Mirek :
Bardzo mądry człowiek
2026-06-21 15:02:40
40
WojtaS🫧 :
Dlatego politycy powinni zarabiać minimalna krajową 👍🏻
2026-06-20 19:22:00
11
AgA :
99 posłów by stykła 💪💪💪 i mogliby dobrze zarabiać ale odpowiadać karnie za bzdurne decyzje💪💪💪💪
2026-06-21 09:17:53
37
olik :
nie każdy pracuje dla pieniędzy
2026-06-23 09:15:24
0
pablon162 :
w Czechach politycy więcej zarabiają i co mają stabilniejszą sytuację proste. tak samo lekarze. 30 letni lekarz najlepszy w Polsce praktycznie zarabia 40k miesięcznie (nie ma znajomości politycznych) tyle samo zarabia pierwszy lepszy student medycyny w Niemczech
2026-06-20 21:29:28
1
woto :
to prawda
2026-06-21 06:16:51
41
bombel :
Tu nie chodzi o wyplate,,lewizna i jeszcze raz lewizna,,,tam jest kasa.
2026-06-20 19:54:14
7
krzy80 :
POLITYK TO KTOŚ WIE CO MÓWI A NASI PSEUDO POLITYCY TO CZARNA ROZPACZ
2026-06-20 20:36:21
40
Dymek 007 :
będzie z kolegi przyszły kandydat na prezydenta 👍
2026-06-21 18:27:33
17
saeco :
Z tymi nieudacznikami można się zgodzić, ale proszę nie opowiadać bajek, że politycy zarabiają tylko 10 tysięcy miesięcznie. Proszę znaleźć biednego polityka, który jest już trzecią czy czwartą kadencję. Wtedy ta teza zwyczajnie upada.Mimo swojej nieudolności w polityce wielu z nich potrafi świetnie odnaleźć się w systemie, bo pozwalają im na to wyborcy.Dla ścisłości: wynagrodzenie posła to nie tylko sama „pensja”. Dochodzi dieta i inne świadczenia związane z pełnieniem mandatu, więc kwota nie sprowadza się do jednej wypłaty.
2026-06-20 19:30:15
1
srakenpierdaken :
Rafał Brzoska ostro o prezydencie Polski
2026-06-21 18:46:09
0
Janusz od Grażyny :
brawo panie Rafale w punkt 👏👏👏
2026-06-21 04:20:17
18
user16572660428 :
jego pracownicy zarabiają 4k więc obraża swoich 😂😂😂😂
2026-06-21 00:14:22
0
RagnarLothbrock :
Jak 10k to obrazili swoich pracowników😂
2026-06-20 22:11:00
4
Paweł Wróblewski :
A KIM SĄ CI KTÓRZY W NICH WIERZĄ?
2026-06-21 17:52:26
2
Marcin Nowak :
ludzie nie łykacie jego gatki to następca tuska
2026-06-21 09:44:59
1
Lampo :
tak
2026-06-21 09:02:03
4
Ks. Anatol Iwanicki :
Znaczy jaki mental? Tak szczerze po prostu naprawdę niewiele jest osób ze szczerymi intencjami, które są w stanie wygrać z tym bagnem jakim jest polityka nawet ci najlepsi prędzej czy później albo odchodzą z polityki albo stają się tymi złymi.
2026-06-21 01:30:45
3
To see more videos from user @altvenek, please go to the Tikwm
homepage.