Secretul este acesta: A fi + a face = a avea. Fii mai bun, fă mai bine și vei avea mai mult. Dar da, chiar dacă muncești mai inteligent, tot trebuie să muncești mai mult. Uneori chiar și 15 ore pe zi; eu mai bag și câte 16.
2026-06-20 18:41:05
4
Codreanu :
tu ce meserie ai?
2026-06-22 14:24:07
0
Petru Gavrila865 :
respect
2026-06-20 20:00:22
0
brescanionel :
adevărat asa e frumusețe
2026-06-22 11:17:26
0
lucian :
cu tine cu as putea scimba alea 2 ,3 cuvinte
2026-06-22 12:05:18
0
niculinamihalache5 :
eu când muncesc ascult podcasturi, cărți audio...nu mă mai uit la tv de 4 ani,prefer să merg in grădină... mulțumesc!
2026-06-20 17:51:30
2
🇷🇴 FLORIN G369 🇩🇪 :
Ce frumos explici...te urmăresc cu drag, atât pe tine cât și pe Oracolul... așa le spuneți de bine și de corect,mai bine ca oriunde
2026-06-22 05:31:35
0
Dragomir Alexandru :
Bravo Bianca
2026-06-21 15:36:25
0
zoli90 :
Dacă lucrezi pentru altu doar supraviețuiești, lucrezi un timp ștergi ceva bani, și te orientezi să-i investești în ceva sigur , ceva care aduce un profit constant.
2026-06-20 19:58:29
1
CryptoGround :
Foarte bine zis 👏👏
2026-06-21 07:25:00
0
Lucian Teodor :
Bravo
2026-06-20 16:34:29
0
user8773324186190 :
Bravo 💪💪💪💪💪💪
2026-06-20 15:40:01
0
George 5 :
hai sa ti spun eu ,asa este ai dreptate,in acelasi timp in care muncesti trebuie sa ti gasesti "a second think" pentru a te dezvolta,sunt de acord cu tine.
Cati dintre noi,au energia de a face asta,după 10-12 ore de muncă,timp in care bagi 6/7 per week si te trezesti la 5 dimineata ....
Nu judeca oameni"cu mentalitate de sarac"cu toate ca spui tu ca nu este o jignire,iti spun eu ca este o jignire,
nu stiu cat de mult ti ar permite alea 4 ore (timp liber dupa muncă până sa te bagi la somn ca esti rupt)si trebuie sa te bagi la somn pentru a doua zi,nu vorbi in numele tuturor,nu toti au job uri de birouri,multumesc!
2026-06-20 21:43:25
2
Life over 40's :
La teorie suntem beton. Practica ne omoara.
2026-06-21 08:11:49
0
sandocan :
Repet : trăiești în România 🤔
2026-06-21 08:33:01
0
valentinfloarea :
Sarac nu cumva este o eticheta
2026-06-22 13:31:05
0
Alex :
cand am terminat liceul eram pe nicaieri am evadat spre UK ..dupa in timp in țara iar a inceput greul ..am facut exact cum ai spus in video am "furat" idei de la altii si nu ma plang ca am evoluat bine 😄🫡
2026-06-22 09:13:45
0
Dragomir Alexandru :
✌✌✌✌✌✌✌✌🥰🥰🥰
2026-06-21 15:35:23
0
Viorel Dimian :
🥰🥰🥰
2026-06-20 16:10:25
0
Ene Cristian :
🥰🥰🥰
2026-06-21 15:49:41
0
BMW CAR CLUB ROMANIA :
😂😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-20 19:46:47
0
Anca Stoica :
👍
2026-06-21 04:54:02
0
d.biki :
🥰😂😂😂
2026-06-22 12:44:01
0
☠️♏️MIMA♏️☠️ :
❤️❤️❤️😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-20 15:59:20
0
To see more videos from user @bianca__ciubotariu, please go to the Tikwm
homepage.