Я вам скажу причину. Паркуватися не зручно. Коли їдеш у потоці, то можна не побачити. Навіть якщо побачиш, то різко не зупинишся.
Робіть рекламу з обох сторін на білбордах приблизно за 1 км, щоб ті, хто їде змогли побачити і сприйняти інформацію.
Удачі вам
2026-06-21 08:09:02
45
Вадим Чуприна :
У нас Ганна ,Анька у Чапаєва .
2026-06-22 09:47:27
1
LuckyHomeKarpatu :
Ok
2026-06-21 12:04:21
2
SHVETS :
у мене є точна відповідь на вашу проблему. атб.
2026-06-21 15:17:35
4
ММихайло Олексійович :
намалюйте рекламу на дорозі(на асвальті)
2026-06-21 11:43:07
4
Bruce Springsteen :
а що там є?
2026-06-22 05:05:04
2
Миколай Цимбалюк :
зробіть доступну доставку по буковелі і буде вам щастя)
2026-06-21 09:02:16
6
_mmm :
чиста правда!!! найдешевший магазин 👍
2026-06-21 07:39:04
2
💙💛 :
Поставте статуетку бабки Гані і нехай в руках тримає кошик з продуктами з рекламою «Бабка Ганє -пригощає» ;)
2026-06-21 23:58:31
1
vasyatco :
Накидай цвяхів і постав табличку Шиномонтаж
2026-06-21 11:02:23
3
Karamelka :
Можливо причина у назві? 😁 Хто хоче до бабки ?
2026-06-21 08:10:22
2
xdss4108 :
Скоро заїдем😏😏😏
2026-06-20 19:12:33
2
Дмитрий Ковальчук :
скоро заїдемо)
2026-06-20 19:06:22
1
Віталій1972 :
Ще трішки і заїдем обовʼязково😁👍✌
2026-06-21 05:48:06
3
Eqipa :
І я розумію чому) Не зрозуміло чим ви торгуєте. Морепродукти судячи з вітрин? Ви навіть в відео не сказали, нащо і за чим мені туди заїжджати)
2026-06-21 21:31:31
1
Richik0111 :
Та поміняй вивіску!хто хоче йти до Баби?
2026-06-22 09:52:17
0
To see more videos from user @babka_anya_tatariv, please go to the Tikwm
homepage.