побудуй архітерктуру intel i9 в майнкрафт і всі 200млрд резисторів 🙏
2026-06-20 22:56:59
42
Keithanyl :
я якщо чесно до кінця не розумію як працює ця штучка з 3 цят3ами редстоуна
2026-06-24 18:37:53
2
Tora :
Завжди була цікава механіка редстоуна в майнкрафт, але це завжди здавалось дуже складним. Підписалась, може хоч щось вивчу і зрозумію. Тому не пропадайте з моїх рекомендацій :D
2026-06-20 23:06:09
15
if u believe in "☭" - kys :
цю штуку мені викладали в університеті 2 роки, тільки що все стало зрозуміло за 1 відео😳
2026-06-20 19:57:57
13
maximka :
а навіщо в редстоун схемах використовують мішень замість інших блоків, чи вона по іншому сигнал проводить, якщо так то як
2026-06-21 02:55:45
3
kawaii :
що за текстурпак що показує радіус блоків сигналу
2026-06-21 15:04:32
1
Prosto Yar1k :
Пане Я, прошу Вас зробити відео про бури для добування руд. Зазвичай на ютубі бачу звичайні бури що працюють, але вони великі. Хотілося б компактніші.
2026-06-22 14:18:08
2
Popcornius :
потужно
2026-06-20 16:27:29
4
Рома :
а як зробити щоб кам'яна кнопка нажалась, але світильник не перестав світитись?
2026-06-20 18:53:59
1
dllstpnw :
дайте будь ласка назву моду на відображення сили редстоуна 🙏
2026-06-21 13:09:11
3
lyun&stillair :
ну ти як завжди на висоті. не має бажання пограти разом?
2026-06-20 17:52:08
1
chf :
я
2026-06-20 16:18:28
4
🍺🦖 :
NAND это тип памяти
2026-06-21 22:08:05
0
ESET :
І тут я згадав свої пари по схемотехніці. Було весело
2026-06-21 16:34:21
2
lolololo :
я вчора ввечері 3 голини витратив аби задопомогою компораторі зробити XOR для атомотичної брами а тут все так просто два блоки два коморатори і трішки редстоуна
2026-06-20 21:43:00
2
Зроз :
завдяки Scrap Mechanic знаю:)
2026-06-20 21:51:04
2
Ayat_Vishenka :
ну це дуже просто як для мене ці механізми з редстоуна дуже схожі на те що я використовую для мови нулів та одиниць😅
2026-06-24 09:51:50
1
хана :
це наче урок з фізики продивилася
2026-06-21 08:44:13
1
NeBogdan2.0 :
як харашо що я все знаю🥳
2026-06-23 09:53:45
1
bob :
шо
2026-06-22 19:21:24
0
CaliForNia 佩佩 :
о да логические схемы
2026-06-23 11:17:53
0
kapitoshka :
Нажаль говорять, у мене в універі була мікропроцесорка😥
2026-06-24 18:22:29
1
To see more videos from user @tse__ya, please go to the Tikwm
homepage.