navcia to jest ten sabo lepszy od latwo co rezi mowil
2026-06-23 00:11:08
14
a!an_042. :
to tylko gra💔😭
2026-06-21 14:27:59
8
🦑🪥࿔*:・𝒦ℴ𝓻𝒾‧˚꒰🐾୭ :
bro to tylko gra
2026-06-21 13:56:03
5
ola :
ale przeciez w pierwszym mowila o marcelu.?
2026-06-21 09:46:08
16
fmajewks808 :
Po prostu gra dobrze jako sabo
2026-06-21 23:01:16
4
TheCrew2 :
60
2026-06-20 21:24:35
10
japuszek :
2026-06-21 09:56:08
0
Mixerowsky :
niezły szpont tutaj wleciał, bo te pierwsze słowa to o marcelu były a nie o grafie
2026-06-20 15:57:11
36
OK, BUT CHASE SANDERSON BEST🌊 :
ale wiecie że tribbsowi też obiecała że na niego nie będzie głosować i z dwóch tak jakby sojuszników musiała wyrzucić jednego więc to nie była taka łatwa decyzja?
2026-06-22 15:57:31
0
Norbert gierczak :
2026-06-22 15:23:23
0
repost :
każdy chyba by tak zrobił w tamtym momencie bo lepiej jest mieć 4 osobowy sojusz niż 2
2026-06-22 21:31:03
0
To see more videos from user @f133ex, please go to the Tikwm
homepage.