@intak.t: #havashenrik #humor #magyartiktok

intakt.
intakt.
Open In TikTok:
Region: RO
Saturday 20 June 2026 16:58:02 GMT
116217
1820
109
143

Music

Download

Comments

zoltn.kiss11
Zoltán Kiss :
Még jó, hogy Havas tanár úrnak mindenről van fogalma .
2026-06-21 07:51:37
39
tutturuttutu
esa :
havasnak fizetnek ezért?
2026-06-21 10:11:21
41
micimack96
Micimackó :
Vén🌳
2026-06-23 16:22:58
9
tiborbuzsik871
dracula :
Az a jó, hogy maga mindent is tud!
2026-06-21 10:33:46
79
oszkar.szollar
Oszkar Szollar :
Havas úr!!!!! Maga keményebb lenne szerintem mint Mini Peti!!!! Maga mindent is tudna😂😂😂😂😂
2026-06-21 05:01:45
23
sok7349
Soká :
Te ki vagy?
2026-06-22 12:54:25
13
szabolcsherman78
Szabolcs Herman283 :
Az a lényeg hogy te pont jó helyen vagy.
2026-06-22 17:00:01
40
csabi0751
csabi07 :
Miért nem kérték fel Havas “mindenhez is értek” tanár úrat’.
2026-06-21 09:01:09
17
mosimosimesi
Mesi :
kíváncsi vagyok, hogy mi a szóvívő dolga, komolyan
2026-06-21 12:24:34
10
csillik.lszl
Csillik László :
3 kormány szóvivönek van ?
2026-06-20 17:13:18
14
vonalaelektronika
vonalaelektronika :
Havas kész van...🙄...mint a túrós kalács...😳...🤘💯...! Mégis mit kellene mondania még....🙄..egy mentős szóvivőnek...😳...?!
2026-06-21 02:02:17
10
gby.gby7
Göby Göby :
Gane vagy
2026-06-23 16:28:03
16
imrefodor00
Imre Fodor :
Én mondtam, hogy rosszabb lesz, most jön az igazi diktatúrizmus, nem hiszem, hogy kihúzza a négy évet.
2026-06-21 07:07:25
6
skywalker4665
Skywalker :
25 èvig nem tudta mi a dolga 😅
2026-06-21 06:05:24
22
gyngyi.lszl79
Gyöngyi László :
Miért te vállaltad el te nagyon tudod
2026-06-21 11:30:56
16
szabee84
Rák Szabolcs :
Ez most nagyon félre ment Heni...
2026-06-22 12:25:38
10
user9154006886152
marci :
te tudod fellelegeztel a tisza kormány alat
2026-06-21 11:53:06
8
tazs01
Takács Zsolt :
okoska😂
2026-06-21 06:08:01
9
04matyi
Matt :
Havas már le Föttel🤣
2026-06-21 02:54:35
11
sanyihorvath116
H :
Felül nincs foga?
2026-06-21 10:17:52
7
userz4e0s6s5j3
userz4e0s6s5j3 :
de miért nem azt mondod akkor hogy mit kéne mondani hát mit mondjon?
2026-06-21 03:59:57
7
5letes
msanya :
reklámarc helyett egy újabb reklámarc 😇
2026-06-20 22:28:24
6
joyjutka.mojzes
Joy-Jutka :
De ehhez mi köze Magyar Péternek?? Gondolom az ehhez tartozó miniszter döntött.. Azért mert szőke és nő???? Szerintem szakmabelinek kell lenni , aki tudja miről beszél az igaz tényeket közli érthetően.
2026-06-21 05:12:15
6
toth.ur1
toth.ur1 :
Tűpontos👌
2026-06-20 21:25:49
8
user1946022818233
László :
Sajnos minden megy tovább 🙏.... Ezt éreztük és be jött 😭
2026-06-21 14:14:47
0
To see more videos from user @intak.t, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About