Au construit comuniști o țară...iar ăștia au distrus tot
2026-06-21 10:38:41
104
Nicu Popa :
Apa... ce zicea Calin Georgescu despre apa ???
2026-06-21 14:27:33
13
poplucianviorel :
Comuniști sunt de vină!
Au făcut lucrări care durează.
2026-06-21 14:15:44
15
sorinD :
o făcut Ceaușescu
acuma vin taxele peste Romania pt salvarea Ucrainei
2026-06-21 06:01:01
15
vasco :
Apă băi, pentru naparcile istoriei care fac bani din captarea unor izvoare.
2026-06-21 07:31:21
80
Miktokik :
pe acolo scot apa francezii 😂😅😂
2026-06-20 21:10:05
10
Decor ARAD :
acolo e un bazin de captare a apei, iar teava aia o transporta in localitatile din aval!. o zi frumoasă va doresc
2026-06-20 17:52:27
75
Neagu mihai :
A blocat izvorul si a direcționat apa unde vor ei
2026-06-21 08:29:29
37
Bordeianu Ionuț :
pe teava aia vine apa din barajele alăturate lacului Vidraru. curge apa din barajul Buciu si Baciu din Valsan si Nucșoara în Vidraru.
Ceaușescu este de "vina".
2026-06-21 13:27:40
16
Mihai Teslevici :
apă captă pentru hidrocentrale din tunelul din munte în tunelul există turbine de curent apa ajunge ție la chiuveta la bloc
2026-06-21 09:15:37
5
jack69 :
Au uitat sa o distruga cei din psd/pnl/usr !!!
2026-06-21 09:20:07
16
Valentin și claudia❤️ :
Dacă nu greșesc ie conducta de apă de la barajul vâlsan
2026-06-20 17:55:00
7
claudiutirlea :
se numeste teava de captare....sunt multe,nu numai aia....toate sunt conectate cu lacul de acumulare vidra!
2026-06-21 04:12:16
28
16cu9 :
aia e conducta, nu teava
2026-06-21 09:13:07
8
Danut Margarit :
Duc apa in Franta 😂
2026-06-21 16:41:15
9
Alex Moloca :
O butelie ca în blocul ăla iar apoi francezii daca vor apă să-și cumpere din altă parte 😁
2026-06-20 23:10:42
17
kody :
colectează apa din izvorul natural
2026-06-21 12:03:14
6
strike_112 :
Tub de apă, au uitat de el.... Ca era oprit demult
2026-06-21 09:39:00
5
Giuliano :
Apa din Vidraru către hidrocentrala
2026-06-21 00:08:41
9
kevin kent :
Conducta de apă bre
2026-06-21 02:26:19
7
SUN JONN :
Aur monoatomic,asa a zis Georgeskovici lenin😅😅😅
2026-06-21 10:11:21
0
Lucian.Marius.Feldrihan :
apă.
sunt șofer tir.nu eu,dar am stat de vb cu colegi care trag la cisterne.duc apă în Franța și după este îmbuteliată la ei și vândută cu mare preț
2026-06-21 08:28:53
3
Marin Gușoi :
🤣trece apa către Franța 🤣
2026-06-21 04:55:03
1
Simplu :
aia este conductă nu țeavă!
2026-06-21 06:31:18
3
alexntu38 Johnny :
FRANCEZII NU AU APA LOR ???🤪🤪🤪😂😂😂😂😂🙏🙏🙏
2026-06-21 14:44:34
0
To see more videos from user @rodetecting, please go to the Tikwm
homepage.