@galiaignatievamd: Прийом Крістеллера - акушерський метод, при якому лікар тисне руками або передпліччям на верхню частину живота (дно матки) вагітної жінки під час потуг. ❗️Цей метод офіційно заборонений у всьому світі та визнаний акушерським насильством. З розповіді мами Максима - йому «допомагали» народитись саме таким методом, в чотири руки. А до того - прокололи міхур занадто рано. Дитина була в гіпоксії. Поступово тут публікуватиму продовження.

Галина Ігнатьєва
Галина Ігнатьєва
Open In TikTok:
Region: UA
Saturday 20 June 2026 18:47:38 GMT
397830
4328
279
1387

Music

Download

Comments

user1033823730815
user1033823730815 :
Прийом Крістеллера (видавлювання плода) — це акушерський метод, при якому лікар тисне руками або передпліччям на верхню частину живота (дно матки) вагітної жінки під час потуг. Цей метод офіційно заборонений у всьому світі та визнаний акушерським насильством.
2026-06-21 05:24:33
1068
kateryna_de_buchko
kateryna_de_buchko :
Найголовніше, що медики чудово розуміють про можливість таких наслідків. Дитина на все життя інвалід. Мама на все життя привʼязана тепер до своєї дитини. Не розумію, як потім взагалі спокійно жити собі, я вже мовчу далі працювати медиками. Я дуже боялася таких моментів, адже породілля в момент пологів, безпорадна і повністю залежить від медичного персоналу
2026-06-21 04:23:22
605
coccinelle0555
Coccinelle :
Чому лікарі так сильно проти кесарево???
2026-06-21 06:20:48
331
iskubiy01
iskubiy01 :
Дуже шкода маму дуже шкода дитини. Людям тупо знищили життя через халатність
2026-06-21 20:22:52
190
ilona85_
ilona85_ :
Чому ж так? Хто несе за це відповідальність?
2026-06-20 20:52:19
193
irina_mochalova_
Ірина :
Ну це кошмар чому такі лікарі працюють. Я не можу зрозуміти чому ніхто їх не звільняє я не можу це зрозуміти😡😡😡
2026-06-20 20:28:59
104
lyubava_spring
🌹 СУСІДКА :
Боже,бідна дитина 🥺 такий гарненький хлопчик
2026-06-21 09:28:14
86
tata191105
Fuck russia :
Це жах як шкода хлопчика💔 таких лікарів немає бути 🤬
2026-06-21 09:57:59
55
enjoy1000000
enjoy1000000 :
коли кажуть що це природній процес, і у всих все добре. після перших чуть не вмерла, видавили, гематома на голові у дитини, мене різонули знизу на живу, шили на живу. в других заплатила за кс, але алергія після, чуть не відійшла, відмінили всі ліки, навіть знеболення, боялися що шок знову буде, тому ледь вижила біль не дихнути...це найбільший треш, а чоловіки того ніколи не зрозуміють, ніколи
2026-06-21 20:48:10
10
mariczka955
Mariczka :
Мені так само видавлювали двох дітей,але з дітьми все добре здорові ,
2026-06-20 22:31:37
14
zoryanalozova
Zoryana Lozova :
А не могло бути, що дитинка вже в утробі матері має вади розвитку, і роди тут ні до чого?
2026-06-21 07:33:35
11
dzubinskaia
Лена :
І мені видавлювали (але ж вони не давлять на голову дитині -вони давлять зі сторони моїх ребер )бо в мене вже сил не було ,і води відійшли в 4.00 ранку -народила вночі ..,хіба це в цьому може бути проблема …..може це всеж таки на ген рівні ….
2026-06-21 11:57:44
10
kristasvopere
Artist🎭 :
Ну такое.. не пожелаешь конечно никому, но милая, прокалывать пузырь и вызывать роды на 41й неделе это НЕ рано) это в срок
2026-06-21 07:59:45
29
v26171926
v26171926 :
і хто за це відповість ???покалічили дитину просто жах,мамі терпіння і здоров'я ,а дитинкі одужання наскількі це можливо🙏🙏🙏
2026-06-21 10:59:53
21
kosmetolog.kryvniuk
Косметолог/Масаж обличчя/Догля :
Жах, в мене була по суті така сама ситуація і вага малюка і терміни і не було родової діяльності, тільки мені одразу сказали що будуть кесарити, щоб дитина і я не травмувалась. 😔 шкода сімʼю
2026-06-21 04:34:10
29
julipovorotnaya
JP :
Мені теж і видавлювали і погрожували вакуумом, бо довго не могла витужить, слава всім богам що дитина здорова, але те пекло я запамʼятала на все життя
2026-06-21 13:16:43
6
user348462048511
Svetlana :
мені також видавлювали сина. Слава Богу без наслідків
2026-06-21 13:50:41
7
vikaderet
VikaDeret :
винуватий лікар за час роблять узі , і якщо дитина не так лежить чи ще щось роблять кесареве , видавлювати заборонено
2026-06-21 07:24:57
8
liliazagorodnyaya
Лилия Загородняя :
пузырь прокалывают часто и это норма 😳
2026-06-21 17:08:13
9
innellyinsel
Inelly :
я за кесарево
2026-06-21 11:36:03
22
annastelma_
Anyuta🌌 :
і таких ситуацій на жаль багато 🥺 теж дитина перенесла гіпоксію ,вакуум-екстракція тепер важкий аутизм ,роди винні чи ні ,вже нажаль нічього не допоможе...
2026-06-21 02:43:02
59
lanablack798
Светлана :
у меня была подобная ситуация . прокололи пузырь, стимулировали выдавливпли. 13 часов все это длилось . в итоге сделали кесарево спасали меня . а ребенок глубокий инвалид была . прожила моя малышка 7 лет и 7 месяцев к сожалению.
2026-06-21 04:17:31
5
olga_._._t
OlgaT :
а говорят роды украшают женщину . роды полезны для женщины. что только не бывает при родах. самое сложное время для женщины
2026-06-21 09:47:15
6
lil271111
DreamLiliya :
А хто несе відповідальність за невірні прийняті роди- по факту ніхто, треба подавати в суд на тих акушерів. Важко довести, але це одиниці, хто йде до кінця. Але наші закони захищають більше лікарів.😡Зіпсувади життя мамі і дитині.
2026-06-21 06:07:50
13
alinsrusova
Артеменко Алина🧿 :
Ага опят врачи виноваты
2026-06-21 09:04:13
8
To see more videos from user @galiaignatievamd, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About