enjoy1000000 :
коли кажуть що це природній процес, і у всих все добре. після перших чуть не вмерла, видавили, гематома на голові у дитини, мене різонули знизу на живу, шили на живу. в других заплатила за кс, але алергія після, чуть не відійшла, відмінили всі ліки, навіть знеболення, боялися що шок знову буде, тому ледь вижила біль не дихнути...це найбільший треш, а чоловіки того ніколи не зрозуміють, ніколи
2026-06-21 20:48:10