@panklasyczek: #standup #comedy #viral #shorts #live

Panklasyczek
Panklasyczek
Open In TikTok:
Region: PL
Saturday 20 June 2026 20:21:46 GMT
186416
8118
68
778

Music

Download

Comments

anjakubowska
anja :
MillenialsiZrozumiejaJakSiePisaloZebySieZmiescicW160znakach:)
2026-06-21 08:21:49
50
anna.pi23
Anna🇵🇱 :
i nauczyciele też
2026-06-21 09:05:34
22
sylviabalti
Sylwia 😃 :
ja w gimnazjum 🤣🤣🤣 to jak miałeś w 6stej to już szpan 😁
2026-06-20 21:29:18
49
pozakamarkach
Po zakamarkach ✈️🏝️🛤️⛺️⛰️🗺️ :
Ja w pierwszej klasie liceum 🤪🙈
2026-06-21 09:14:54
8
mountain_koziolek
Wojtek :
ja dopiero mialem jak skończylem liceum 😅 oj stary już jestem 😂
2026-06-21 10:52:13
4
michael52020
Michael2021 :
to ja miałem zakaz do 21 roku życia 😂
2026-06-25 19:57:49
5
pio.trek655
Pio trek :
kiedyś znałem skrót żeby dzwonić na czyjś koszt, ale już nie pamiętam xD
2026-06-21 08:00:42
4
eragon3.0sonar3.1saphira
Jan Bursakowski/Eragon Saphira :
Sms 0,50 groszy a połączenie 2 zł.
2026-06-25 08:17:44
3
scanio895
scanio89 :
Bardzo dobrze
2026-06-21 20:06:19
0
seba1234.....5
seba1234.....5 :
Ja miałem dopiero po wojsku. Bo były nowością
2026-06-21 15:30:44
2
angelika19930227
🐟Endżi666🐬🐬🐬 :
no dokładnie pamiętam swój pierwszy telefon😂
2026-06-21 12:47:22
8
honia1980
Honorata :
dokładnie 😂
2026-06-25 08:17:06
0
adrianna.973
Adrianna.97 :
2006 , w 3 klasie podstawówki biegałam i pokazywałam zdjęcie mojego nowo narodzonego brata 😂 . Na pewno miałam wcześniej (1-2 ) , ale tylko ten moment pamiętam 😂
2026-06-22 18:58:53
4
armia_krajowa5
Singiel Marcin :
😂😂😂
2026-06-23 11:56:45
1
walczoswojeszczescie
Ruda😊 :
Ja na pierwszym roku studiów 😅
2026-06-21 07:37:32
9
bartosz159
SameZmartwienia :
bez kitu.... te strzałki... tego juz teraz nie ma..
2026-06-25 09:29:56
1
sanderka..odrowaz
sanderka.odrowaz :
Ja jak chodziłam do podstawówki i gimnazjum to nie można było używać telefonu i dało się żyć. Nie rozumiem na chuj dzieciom telefony w szkołach. Poczekają do szkoły średniej i sobie będą mogli używać na spokojnie
2026-06-22 07:18:59
2
atnelus
Gelo :
dla nauczycieli też?
2026-06-22 16:32:49
2
makramowy_sznurek
Makramowy_sznurek :
Mialam taka jebniętą kuzynke, ze jak puszczałam jej strzałkę to ona specjalnie mnie "łapała", by wpierdoliło mi kase z konta!! 😠
2026-06-21 09:34:02
2
magdusia_88
magdalena_88 :
A jak wcisnąłeś internet to juz byl koniec 🤣🤯
2026-06-24 20:14:39
1
harle3117
harle311 :
W technikum nie miałem . A w 2001 roku minuta w Orange kosztowała jak w programie bardzo wieczornym . Te panie skromnie ubrane były chyba strasznie samotne i prosiły o rozmowy. Biedne kobiety:(
2026-06-25 19:30:37
0
magda.lena.magda
Magda Lena Magda :
dzie SMS za.zlowke, za 1.5 zł! !
2026-06-26 23:03:31
0
filiilip
Filip :
to ludzie ludziom zgotowali ten los
2026-06-25 20:59:39
0
piotr4040
piotr4040 :
era miała 5sekondowki i sie dzwoniło siema co słychać rozłączyłeś i znów gdzie jesteś i znów rozłączyłeś 😂itd.
2026-06-23 07:44:07
0
To see more videos from user @panklasyczek, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About