@eclektik_romania: Cand Yahoo Messenger era pe val. #marfa #2005#dragosbucur

ECLEKTIK
ECLEKTIK
Open In TikTok:
Region: RO
Saturday 20 June 2026 20:55:18 GMT
10990
206
10
136

Music

Download

Comments

vtl7542
VTL :
primu e xavi
2026-06-20 21:28:25
23
alexrazvan.hd
Alex Razvan Stand-up :
Am cautat-o pe piticutz, da cred ca e pe invizibil
2026-06-21 01:38:45
13
e_vina_lui
e_vina_lui :
Asl pls
2026-06-20 23:24:08
1
vasy_drg
Drg :
Nu am inventat aceste prescurtări de drag le am inventat pentru ca mesajele erau taxate prin număr de litere (100 litere reprezenta un mesaj aveai 101 aveai două mesaje smd ). și pentru a transmite informații cat mai multe într un singur mesaj am apelat la prescurtări . ( ce mai faci ) cmf . Sau ce faci (cf ) ce mai zici (cmz) . De ce (dc) . Pentru (pt) până și OK l am făcut în K 😂😂😂
2026-06-21 02:21:55
8
andreas1st
Andreas :
Pitikutz999
2026-06-20 22:59:59
3
xyz202414567733
Xyz :
blaaana 😁😁😁
2026-06-20 21:28:26
0
_eyeamlight_
__𝖊𝖞𝖊𝖆𝖒𝕷𝖎𝖌𝖍𝖙 :
si de pe vremea când îți făceai țepi in cal mor 😂😂😂😂
2026-06-21 04:32:25
3
fernmotovlog
Fern Motovlog :
😂😂😂
2026-06-21 11:09:08
0
To see more videos from user @eclektik_romania, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About