Маю суперб рік, 2.0 тфсі росхід по місту і тільки по місту 9.1 літр, а по трасі +-7.5
Щось ти не то говориш
2026-06-22 01:51:01
42
user5159155545177 :
Як приїдеш до мене на ремонт тоді поговоримо
2026-06-25 19:34:46
3
Andrej Kostyuk :
Ти включи шосту а не на другій 😂
2026-06-21 05:41:47
32
Назар Кубіт :
Ти що на третій передачі їдеш чи в тебе замість форсунок штуцера стоять? В мене 2.4 бензин при швидкості 140-160 8.5л
2026-06-23 21:04:32
4
СИВИЙ(ТАКСИСТ) :
друже, люблю дизель, маю 2.0 тді, але не згоден з тобою. не буває розходу 5 літрів при такій швидкості. звичайно меньше ніж ьенщин ,але не 5!
2026-06-22 06:36:28
7
Vladimir Tkachenko :
Не любиш, бо бідний))
2026-06-23 20:28:23
2
Микола Микола :
то все так поки недоходить до капітальних ремонтів..бензиновий мотор до прикладу 80тис ремонт дизельний200тис. а ще зимою в мороз дизеля всі обабіч дороги стоять..а ще вихлоп на дизилях такий що вас непустят у багато міст европи..а ще..дизель фуфло
2026-06-21 23:21:07
3
Andrii1980 :
де ти видрав його,або брешеш,в мене 2.0tfsi у кватро постійно повний привід на колесах R20/255/40 розхід при скорості 130-150 км,9,0 літрів це по толок
2026-06-23 19:33:49
1
Oops :
у вас щось не правильно працює, 2.0 тфсі по трасі до 8-8.5 розхід
2026-06-22 17:36:11
1
Женя :
В мене 3.4 так не їсть щоб 13,9 було треба більше 160 під 180 їхати
2026-06-23 17:10:47
3
Діма :
бензин 70 грн. дизель 90 , економія 😅
2026-06-24 17:23:00
1
NK :
Цікаво. В мене 1.6 MPI. На трасі при швидкості 110 км. Розхід 7.7 літрів.
2026-06-24 04:05:40
1
CristianLobren :
и вообще, это страшно когда человек экономит уже на топливе
2026-06-22 12:53:32
2
welding Berezne :
якщо на дальняк то так а якщо більшість короткі дистанції їздиш то тільки бензин
2026-06-22 08:38:49
1
Крамар Петро :
А зимою в сильні морози взагалі дізель тихо робить.
2026-06-22 08:04:30
2
CristianLobren :
ты покупаешь машину что бы наслаждаться ею, ити что бы экономить? тогда проще на маршрутке или автобусе ехать
2026-06-22 12:52:54
2
fuzurkolia :
дизель в три раза дорожчий в ремонті
2026-06-22 07:00:23
2
Виктор Олифиренко :
на чому їдеш
2026-06-22 18:21:41
2
Iga🖤 :
Дизель дає в кредит потом ротом будеш каталізатор продувати друже
2026-06-22 15:52:31
2
anatol4ik10 :
2.0 бенз 7 л,ауди кватро траса
2026-06-22 13:13:05
1
Богдан :
Тойота кемрі 2.4 бензин по трасі 7.5 л.
2026-06-22 03:43:41
3
💸Mishа💸 :
В мене камрі 3.0 бензин середній росхід 10 літрів при 130 буде 7
2026-06-22 12:56:19
1
VOVA :
Дизель в порівнянні з бензином- економний і потужніший в рази, а при хорошому обслуговуванні можна капот не відкривати
2026-06-22 17:48:52
3
To see more videos from user @autotimecz1, please go to the Tikwm
homepage.