@telemar.serwis: 🚨 Reklamacja po 2 miesiącach… Telefon cały czas był trzymany w gumkach po sklejeniu. W międzyczasie bateria zaczęła lekko puchnąć, gumki dodatkowo naprężały wyświetlacz i niestety zakończyło się jego pęknięciem. Czasami awaria nie wynika z samej naprawy, tylko z tego, co dzieje się z telefonem później. Dlatego zawsze warto stosować się do zaleceń serwisu. 📱🔧 📍 TELE-MAR Serwis • Mariusz Kisiel 📍 RADOM • Kusocińskiego 24 📞 600 705 605 #s#samsungs#serwisgsmn#naprawatelefonut#telemarradom