Оксана Белова Білова :
Добрий день!) В мене є випадково придбані декілька вінтажних прикрас (дещо подарунок, дещо колись придбала і не знала, що вінтаж!), але я не поціновувачка речей виключно в залежності від їх бренду чи віку). Для мене головне- щоб красиво, зі смаком, гармонійно, комфортно! Була в Дрездене в музеї "Зелені стволи"... Чесно: катались сльози (в мене так завжди від прояви Вищих емоцій) біля стенду з невеликими брошками ! Там багато чого є, що вражає, і великого, але цей стенд з цими неймовірними виробами просто НЕЙМОВІРНИЙ! Наскільки гармонійно підібрані дорогоцінні камені - переходи кольору, розмір вставок... яка задумка (сюжетні вироби), яка робота, який неперевершений смак і яка глибина авторських задумок!!!! Цікаво, чи були ви в цьому музеї. Скоріш за все- так! Цікаво б було послухати що найбільш вразливі вас там!
На ваш канал присіла конкретно. І в першу чергу, із-за того, що ви дуже цікава жінка. У вас мова начитаної людини. Ви багато чого знаєте, і що є не менш цінним, знаєте ціну собі! ☝🏻😉 А ще ви вмієте надихатись простими речами і вмієте цінувати найпрекрасніші речи чи моменти. Між строк і ваші емоції від чарівності природи, архітектури... Тому, цікаво спостерігати і здобувати якісь нові знання від вас. Та й раптом колись потраплю на блошиний ринок))) Та, навіть, якщо не потраплю!))) Вчора в Одесі на пляжі розглядала камінці!))) Це результат переглядів ваших відео з пляжів в Ніцці!) Коли там, у Ніцці була одного разу- навіть, і думки такої не мала!) Все, підсіла конкретно)))) Є питання: посилання на телеграм канал? Я там знайшла під такою назвою лише бот() Хочу подивитись повну версію цього відео! 😉🌸
2026-06-22 08:05:41