@sennyszept_: Było ZAJEFAJNIE ! 💥🫶 Dzięki @Dawid Podsiadło ! Wiedziałam, że mówią nie prawdę ! #obrotowytour #podsiadło #podsiadlogdansk #dawidpodsiadlogdansk #koncert
Ludzie mają problem ze Dawid nie zachowuje się jak robot i że nie wszystko jest idealnie a ja wam powiem szczerze że jakby wszystko na tych koncertach było idealnie to by to totalnie straciło swój urok
2026-06-21 08:10:35
199
user3900616815534 :
W Gdańsku miał formę życia
2026-06-21 07:36:19
27
Adrian :
Bylem chyba na innym koncercie, kilka razy pomylił tekst, często go nie bylo słychać, moze jest chory a trasy mu sie nie opłacało odwołać, nie wiem, nie żałuję ze pojechałem światełka zrobiły robotę a dwiek samotności sprawił ze miałem ciary ale widać gołym okiem ze cos z Dawidem nie tak, no chyba ze taki jego styl bo pierwszy raz go słyszałem na żywo, na duży plus organizacja, po koncercie sprawnie wyszedłem z stadionu jak I na niego wszedlem
2026-06-21 05:53:22
15
pinappleuser33 :
To że teraz zagrał lepiej, to oznacza, że pod falą krytyki musiał się zmobilizować i bardziej się starać oraz ratować wizerunek. A nie to, że tysiące ludzi coś zmyśliły albo źle słyszały.
2026-06-21 13:41:43
6
Karmel :
Mamy porównanie z II Chorzowa i z Gdańska wczoraj i wczoraj był w super formie. W Chorzowie ewidentnie nie był, chyba choroba go zmogła, choć i tak oba koncerty super to w Gdańsku była moc
2026-06-21 09:48:47
40
sara_ :
Dementujemy plotki!!!
2026-06-21 07:30:23
13
สำลัก🫶🏻🤍 :
Jezu relll😫 Było cudownieee
2026-06-21 10:52:35
17
aelinnn :
Byłam wczoraj i było przecudownie! Dawcia był w formie 🔥
2026-06-21 08:59:12
17
sowelove :
Miałam spore obawy po czytaniu tych komentarzy wcześniejszych. Całe szczęście koncert okazał się FANTASTYCZNY, zgadzam się 100%! 🔥
2026-06-21 18:24:40
11
Karolcia :
w Poznaniu było tak samo pięknie jak dzisiaj tutaj... byłam widziałam ....♥️🥰🥰🥰
2026-06-21 01:19:28
12
Roksana Siwecka :
Było zajebiście . Byłam 2 lata temu w Poznaniu i teraz w Gdańsku i było super 😍
2026-06-21 13:17:46
1
𐔌՞•.•՞𐦯 :
😭
2026-06-21 11:15:37
17
inspiracje :
w Gdańsku był w formie
2026-06-21 12:37:55
7
Marzec24 :
A ja uważam że osoby które tak mówią to takie które nie chodziły na koncerty to raz a dwa nie rozumieją jego poczucia humoru takie moje zdanie wczoraj było mega jak zawsze !!!♥️
2026-06-21 17:58:59
5
Natka🎀💕 :
Jestem zachwycona koncertem Dawida w Gdańsku 🔥
2026-06-21 09:06:23
6
Marta :
Byłam w Chorzowie i było fantastycznie 💙
2026-06-21 06:30:59
14
Siula68 :
Było pięknie, Dawcio dał czadu koncert mega ❤️
2026-06-21 05:31:15
6
𝓘𝔃𝓪𝓫𝓮𝓵𝓪👸🏼 :
Bajka✨❤️
2026-06-21 20:35:52
1
Monika🥀 :
potwierdzam,cudownie było
2026-06-21 15:53:51
1
NataliaCz :
Było bosko!!
2026-06-21 15:37:11
1
Anilas2 :
Cudowne chwile 🥰
2026-06-21 11:08:30
1
Anilas2 :
No i Sokół wow ,mega niespodzianka 😅
2026-06-21 11:08:52
1
‧͙⁺˚*・༓☾ Everet ☽༓・*˚⁺‧͙: :
rell
2026-06-21 17:02:26
1
orka__ :
Może wtedy miał gorszy dzień, bo kto nie ma a , on musi wywiązać się z umowy
2026-06-22 14:14:21
2
xxxkaroxxx :
Potwierdzam ! Było mega
2026-06-21 11:42:49
1
To see more videos from user @sennyszept_, please go to the Tikwm
homepage.