@yakoob.khan055:

yakoob khan
yakoob khan
Open In TikTok:
Region: PK
Sunday 21 June 2026 01:35:10 GMT
229
50
3
2

Music

Download

Comments

saeed09295932694999
Haji saeedKhan k :
🥰🥰🥰
2026-06-23 09:34:56
0
ahsan.khan9090
Ahsan Khan :
🥰🥰🥰
2026-06-21 12:28:12
0
umairaslam675
Umair Blouch :
❤️❤️❤️
2026-06-23 12:49:39
0
To see more videos from user @yakoob.khan055, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Медовик з кремом Пломбір з білим шоколадом та вершками  Виходить 9-коржів у діаметрі 20см. або 10 коржів у діаметрі 18см. вага 2кг.,  + залишки коржів для крихти  Для медових коржів: - мед 140г. - яйця 2шт. - цукор 60г. - сіль, дрібка  - вершкове масло 60г. - сода 8г. (це не повна чайна ложка, без гірки) - борошно 350г. Мед, яйця, цукор, сіль, та вершкове масло обʼєднати у каструлі, поставити на плиту і помішуючи тримати до розчинення масла, потім додати соду, у вас утвориться піна, тримайте на плиті до 4-5хв. постійно помішуючи  Заберіть з плити, перелийте в інший посуд (або охолодіть у цьому до теплого стану) додайте борошно та замішайте ложкою, а потім руками мʼяке тісто  Розділіть це тісто на 10 рівних шматочків, розкочуйте коржі на силіконовому килимку або пергаменті, і вирізайте круги 20см., потрібно їх проколоти  виделкою і випікати +-5хв.  духовка 180 градусів Цельсія або 350 Фарингейт  У результаті у вас вийде 9-10 коржів у діаметрі 20см. торт буде складатися з 9 коржів, всі інші залишки будуть для крихти Для крему пломбір з білим шоколадом  - молоко 600г. - яйця 4шт. - кукурудзяний крохмаль 50г. - цукор 100г. - білий шоколад 180г. - вершкове масло 50г. - жирні, холодні вершки від 33% жиру 300г. Молоко я ставлю гріти на плиту  Змішую окремо у каструлі яйця, крохмаль, цукор, розмішую до однорідної консистенції і додаю в гаряче молоко, постійно помішучи, щоб у вас вийшла однорідна консистенція, тримаю на плиті до загустіння крему Прибираю з плити і додаю туди білий шоколад та вершкове масло, обʼєдную до однорідної консистенції, лопаткою або блендером, Якщо будете використовувати Блендер довго не збивайте щоб не змінити консистенцію крему, залишаю крем під плівкою в контакт на стабілізацію до повного охолодження на 6-8годин або на всю ніч  Збиваю жирні холодні вершки до густоти, і додаю охолонувший крем в 3-4 етапи, і постійно обʼєдную міксером  Збираю торт у кільці та з ацетатною плівкою, можна використовувати пергамент, залишаю на ніч торт на стабілізацію  Із залишків коржів за допомогою блендера роблю крихту, і нею прикрашаю торт #тортмедовик #кремпломбир #медовик
Медовик з кремом Пломбір з білим шоколадом та вершками Виходить 9-коржів у діаметрі 20см. або 10 коржів у діаметрі 18см. вага 2кг., + залишки коржів для крихти Для медових коржів: - мед 140г. - яйця 2шт. - цукор 60г. - сіль, дрібка - вершкове масло 60г. - сода 8г. (це не повна чайна ложка, без гірки) - борошно 350г. Мед, яйця, цукор, сіль, та вершкове масло обʼєднати у каструлі, поставити на плиту і помішуючи тримати до розчинення масла, потім додати соду, у вас утвориться піна, тримайте на плиті до 4-5хв. постійно помішуючи Заберіть з плити, перелийте в інший посуд (або охолодіть у цьому до теплого стану) додайте борошно та замішайте ложкою, а потім руками мʼяке тісто Розділіть це тісто на 10 рівних шматочків, розкочуйте коржі на силіконовому килимку або пергаменті, і вирізайте круги 20см., потрібно їх проколоти виделкою і випікати +-5хв. духовка 180 градусів Цельсія або 350 Фарингейт У результаті у вас вийде 9-10 коржів у діаметрі 20см. торт буде складатися з 9 коржів, всі інші залишки будуть для крихти Для крему пломбір з білим шоколадом - молоко 600г. - яйця 4шт. - кукурудзяний крохмаль 50г. - цукор 100г. - білий шоколад 180г. - вершкове масло 50г. - жирні, холодні вершки від 33% жиру 300г. Молоко я ставлю гріти на плиту Змішую окремо у каструлі яйця, крохмаль, цукор, розмішую до однорідної консистенції і додаю в гаряче молоко, постійно помішучи, щоб у вас вийшла однорідна консистенція, тримаю на плиті до загустіння крему Прибираю з плити і додаю туди білий шоколад та вершкове масло, обʼєдную до однорідної консистенції, лопаткою або блендером, Якщо будете використовувати Блендер довго не збивайте щоб не змінити консистенцію крему, залишаю крем під плівкою в контакт на стабілізацію до повного охолодження на 6-8годин або на всю ніч Збиваю жирні холодні вершки до густоти, і додаю охолонувший крем в 3-4 етапи, і постійно обʼєдную міксером Збираю торт у кільці та з ацетатною плівкою, можна використовувати пергамент, залишаю на ніч торт на стабілізацію Із залишків коржів за допомогою блендера роблю крихту, і нею прикрашаю торт #тортмедовик #кремпломбир #медовик

About