@hl.ta0: “Đức Phật không cho phép chúng ta sống thay lòng đổi dạ như thế…”🪷 #suphu #thichminhthien #tramanh🪷#chuaduchoa #xuhuong

🪷Tramanh🪷
🪷Tramanh🪷
Open In TikTok:
Region: VN
Sunday 21 June 2026 02:35:06 GMT
26836
1258
18
54

Music

Download

Comments

th.kim.oanh.v87
Thị Kim Oanh Vũ :
nam mô a Di Đà Phật
2026-06-25 09:46:12
2
hai.lynh
Hải Lynhh :
Nam mô a di đà phật 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2026-06-23 10:51:55
2
lan.ngc40070
LAN NGỌC :
Nam mô a di đà phật
2026-06-23 09:19:54
2
lamquangtri251291
Lâm Quang Trí :
Nam Mô A Di Đà Phật
2026-06-21 06:56:44
2
bangbonsai1987
Bangbonsai 1987 :
Mô phật👏👏👏
2026-06-25 08:56:17
1
lamnguyen_668
_Ngọc Lâm_86 :
Nam mô adidaphat 🙏🙏🙏
2026-06-23 02:18:01
2
nguyenthithuy4684
Thuỷ Nguyễn❤️ :
Nam mô a di da Phật
2026-06-23 03:27:46
2
xuanthuong185
Xuân Thương - Diệu Dương 🪷📿 :
Nam Mô A Di Đà Phật 🙏🙏🙏
2026-06-25 13:24:48
1
2158973696
Xoài Xanh :
NAM MÔ A DI ĐÀ PHẬT
2026-06-24 14:50:44
1
thaonguyenboutique1
thaonguyenboutique1 :
lạy phật .
2026-06-22 10:07:09
2
ggfbbjjgfxvh
Hoa Linh Lan :
nam mô a Di Đà Phật
2026-06-21 23:55:58
2
vn.giu.nguyen.tinh
Tâm ma tâm p#87 :
nam mô a Di Đà Phật
2026-06-21 14:53:55
2
dyaw34q4ndl9
Thanh Tuyền ❤️ :
Nam mô A Di Đà Phật
2026-06-22 13:08:10
1
bin.lasvegas
Bin Lasvegas :
🥺
2026-06-21 18:21:10
1
phucl01
phucl01 :
🥰🌹
2026-06-23 22:02:26
0
phuonghong19933
Phương hồng 🍻🥂🥰 :
🙏🙏
2026-06-24 14:44:42
0
hoang.thi.yen441
Hoàng Thi yến :
🙏
2026-06-22 12:55:05
1
batdaulaimoithu
Đức 🖤 :
🥰🥰
2026-06-24 19:34:23
0
To see more videos from user @hl.ta0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Te regăsești mămico? Nu, nu țipă degeaba. Țipă pentru că e singură… în tot. Dar asta nu se vede din exterior. Se vede doar momentul în care ridică vocea. Nu se vede: • cât a dus înainte • cât a tăcut • cât a sperat că va primi ajutor Adevărul incomod? O mamă nu ajunge să țipe din senin. Ajunge… pentru că nu mai poate singură. Psihologul: În spatele unei mame care țipă, există de cele mai multe ori lipsa unui sprijin real. Poate nu are nevoie de critici. Poate are nevoie de ajutor. Pe pagina mea vorbesc despre viață. Despre relații. Despre schimbare. Despre momentele care ne testează și despre curajul de a privi sincer la propria viață. Vorbesc despre lucrurile pe care multe femei le simt, dar nu le spun mereu cu voce tare. Despre cum ne reconstruim, pas cu pas, după perioade care ne-au schimbat. Și vorbesc și despre oportunitatea de a-ți crea un v.enit online. Pentru că uneori schimbarea nu înseamnă doar vindecare emoțională, ci și curajul de a-ți construi o viață în care ai mai mult control. Eu mă regăsesc în tot… și știu cum e să duci prea mult singură. Pentru că da… de multe ori a trebuit să mă descurc și să găsesc soluții. A trebuit să caut ceva real care să ne susțină, fără să renunț la timpul cu copilul meu. Așa am descoperit ceva ce pot face de acasă, de lângă el, doar cu telefonul. Lucrez 2-3 ore pe zi și îmi aduce un v.e.n.i.t de minim 1000 E.U.R.O pe lună, în funcție de implicare. Dacă simți că ai nevoie de o schimbare… scrie MAMA. #mamicipetiktok #mamicicupicimici #romaniindiaspora #mamiciinromania #fyp
Te regăsești mămico? Nu, nu țipă degeaba. Țipă pentru că e singură… în tot. Dar asta nu se vede din exterior. Se vede doar momentul în care ridică vocea. Nu se vede: • cât a dus înainte • cât a tăcut • cât a sperat că va primi ajutor Adevărul incomod? O mamă nu ajunge să țipe din senin. Ajunge… pentru că nu mai poate singură. Psihologul: În spatele unei mame care țipă, există de cele mai multe ori lipsa unui sprijin real. Poate nu are nevoie de critici. Poate are nevoie de ajutor. Pe pagina mea vorbesc despre viață. Despre relații. Despre schimbare. Despre momentele care ne testează și despre curajul de a privi sincer la propria viață. Vorbesc despre lucrurile pe care multe femei le simt, dar nu le spun mereu cu voce tare. Despre cum ne reconstruim, pas cu pas, după perioade care ne-au schimbat. Și vorbesc și despre oportunitatea de a-ți crea un v.enit online. Pentru că uneori schimbarea nu înseamnă doar vindecare emoțională, ci și curajul de a-ți construi o viață în care ai mai mult control. Eu mă regăsesc în tot… și știu cum e să duci prea mult singură. Pentru că da… de multe ori a trebuit să mă descurc și să găsesc soluții. A trebuit să caut ceva real care să ne susțină, fără să renunț la timpul cu copilul meu. Așa am descoperit ceva ce pot face de acasă, de lângă el, doar cu telefonul. Lucrez 2-3 ore pe zi și îmi aduce un v.e.n.i.t de minim 1000 E.U.R.O pe lună, în funcție de implicare. Dacă simți că ai nevoie de o schimbare… scrie MAMA. #mamicipetiktok #mamicicupicimici #romaniindiaspora #mamiciinromania #fyp

About