@matthewsmangos: A dark fantasy tribute to the sins of Re:Zero — cursed seals, shattered hearts, gothic chains, and the haunting beauty behind every sin. #ReZero #SinsOfReZero #AnimeArt #DarkFantasy #AnimePoster
Разве у ехидны тот чел с 3 сезона? Он же вроде гордыня, нет? А у жадности никого нету
2026-06-22 01:11:38
0
Venace :
Vainglory is my choice.
2026-06-21 05:12:48
3
Zephyr :
Nobody can be the sin archbishop of envy since satella is still alive
2026-06-21 16:00:40
0
bairon.vol.. :
у гордыни кто то есть? мне нейронка сказала "в гордыне никого нету, но в альтернативной версии Субару стал архиепископом гордыни"
2026-06-21 23:23:19
0
illumbik_penka :
ryuen😭
2026-06-21 08:51:35
3
JohnUnordinaryxd :
orgullo no es Aldebarán?
2026-06-21 18:33:27
0
ZanKo Design :
Good pictures but gpt its broken, how it fixed?
2026-06-21 20:48:58
0
songoten94 :
I don't think Subaru is envy basically satella has the witch factor of envy
yet subaru has different factor that grant him rbd while envy factor is related to those shadows
the sin archbishop of envy doesn't exist because satella is still a live and the factor is inside her
2026-06-21 18:45:13
0
robz :
Vainglory is best because i like thamuz
2026-06-21 19:06:56
0
Alastor :
PANDORA adulta espero el anime que este desarrolla como emilia
2026-06-22 02:29:10
0
Dr. Toàn2603 :
Barusu is Subaru
2026-06-22 01:47:26
0
🕷️⭐ :
wrath
2026-06-21 19:19:56
0
hype :
AI slop
2026-06-21 21:16:21
0
To see more videos from user @matthewsmangos, please go to the Tikwm
homepage.