Ce să le mai spunem? Toate cele bune. Vin lucrurile bune si pentru noi. Cu siguranta! 🤗
2026-06-21 21:44:11
1
Siminaa :
jur,dupa ce am stat 1 an si 5 luni fara sa avem o relatie oficiala doar on and off din partea lui ,mi s a spus si mie acest lucru (partea rea ,era ca traia o viata dubla cu 2 pers ,in loc sa fie asumat si sa zica ca mai vb cu cineva si se vede cu aceea pers ,a trebuit sa aflu singura si am aflat mult mai mult ).,dar na asta e
2026-06-22 05:15:41
0
Ica :
Exact, cel mai urât lucru 😞
2026-06-21 14:11:59
0
Alexandra :
🥺
2026-06-22 04:08:19
0
To see more videos from user @cezarfit365, please go to the Tikwm
homepage.