Діск правда хороший, треба тільки потренуватися трохи і все буде добре.
2026-06-24 12:10:09
9
Анатолій :
а може відразу йти дрова заготовляти 😂😂😂
2026-06-25 07:33:49
1
Олег :
Во насмешил, мужик.🤣🤣🤣.!!!
Спасибо,за поднятое настроения😂.
2026-06-24 12:07:28
14
beng :
коси це саме то😂👍
2026-06-21 19:27:02
14
Саша Добрий :
нормальний діск,ну трішки важкенький але це коли коса не заведена.заведи,при обертах вона сама коситиме траву і дерева з коренями! тільки до лісу близько не підходь,бо вже такі були,лісник шукає тепер свою ділянку з осиками.
2026-06-24 20:34:26
5
Iaroslav :
пережив СССР переживе й війну 😅
2026-06-24 11:17:11
2
Олександр Омельченко :
ти молодець в мене такий 3 й рік кошуправельно дали
2026-06-24 08:20:05
3
Lisowskij🐠 :
2026-06-24 10:23:45
1
Yrian :
яка ціна, давно такий хотів !
2026-06-23 19:43:58
1
Михайло :
Вони вам опорні ролики з дитячого велосиперда не дали....а диск хороший
2026-06-23 15:31:26
3
Сергій :
Краще 60т а ще краще 80т і буде щастя!!!
2026-06-23 19:08:11
2
джэксон :
дерева,обминаи,😂😂😂😂😂
2026-06-24 13:10:24
1
. :
Непотянет,нагрузка на редуктор.
2026-06-24 13:35:56
1
🇺🇦 Александр 🇺🇦 :
Каши над с утра больше съесть 😂😂
2026-06-24 04:33:33
2
user9837783930813 :
Змасти салом!😁
2026-06-23 20:19:38
1
CRAZY :
диск💯💯💯👍👍👍
2026-06-21 13:22:50
1
Галина Литвиненко :
та хороший ти шо не міняй
2026-06-25 14:52:03
0
Володимер Лутай :
Ви трішки про він без напайок
2026-06-25 10:19:00
0
Semen Semenovich :
Ну тож хороший хто точно
2026-06-25 19:21:42
0
Александр Кисель :
ні ні точно дали
2026-06-25 21:27:58
0
S_E_R_G_O8 :
2026-06-24 14:05:58
1
Garik1986 :
2026-06-25 19:45:28
0
Vladimir :
діск хароший
2026-06-23 13:44:57
2
To see more videos from user @roman86021, please go to the Tikwm
homepage.