@teambosko_kielce: Jak teraz się napracuje później będę mogła być na bezrobociu🥳 #lody #gastro #pracawgastro #dc

teambosko_kielce
teambosko_kielce
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 21 June 2026 07:01:32 GMT
161682
7543
85
359

Music

Download

Comments

filen_2004
Filen :
To normalne przecież
2026-06-22 04:07:00
26
foxy_350
🥷🏿 :
widze ze w komentarzach jest konkurs kto jest większym robolem
2026-06-21 20:05:02
18
annanowak3757
annanowak72 :
witamy w dorosłym życiu😁
2026-06-22 12:00:24
9
kajman951
kajman :
ja pracuję 20lat po tyle godzin
2026-06-21 16:19:24
19
totonsosa
Toti :
To po co do tego nagrywasz xd
2026-06-22 13:32:50
6
_porytex
Porytex :
a to nie jest normalne?
2026-06-21 15:10:51
10
_ralf_1134
Rafał S :
ciesz się że tylko 10, ja po 14 nawet kręcilem, a 12 jako rarytas to w niedziele
2026-06-21 21:28:26
5
agusinska98
AgaK :
a ja szukam pracy i wysłałam 160 CV i nikt mnie nie chce zatrudnic. mimo że mam 6lat doświadczenia ale matki z dzieckiem nikt nie chce
2026-06-22 20:29:59
1
kamil11143
Kamil :
5 dzień ? Ja 7 lat pracuje po 10 godzin 😇
2026-06-22 10:25:20
1
wikus_88
wikus :
ja i moje 620h w dwa miesiące w wakacje 🫪
2026-06-22 10:54:46
3
damianoss__
damianoss__ :
Rozumiem jak by bylo po 12 godzin ale 10? 😅
2026-06-22 04:49:26
5
abdulwisimulacha20
AbdulWisiMuLacha20 :
tymczasem ja 19 dni pod rząd po 12h xD
2026-06-21 19:28:11
2
swirek22553
świrek22 :
i co w związku z tym że po 10 h
2026-06-21 18:38:43
23
tfussk7
tfussk :
10 godzin to rozgrzewka 😂
2026-06-21 16:19:21
5
_.wikajestem
wiktoriaa :
11h zero wolnego dnia heh
2026-06-22 11:18:21
6
emilsoneq1
xEmilsonx :
10h to jeszcze normalne, ja niedawno po 13h pracowałem przez cały tydzień
2026-06-22 08:10:59
7
majerskki_
_majerskkyy :
jak robi większość młodzieży 😁
2026-06-21 14:12:36
7
jskjchsal
oooo :
i pracujesz max 5
2026-06-21 12:35:40
8
misiek15_15
⃟ :
Ja wyrobiłem prawie 50 godzin w 3 dni pozdrawiam
2026-06-21 19:44:24
0
icek275
iceeek1235 :
najpiękniejsza 🌹🌹🌹🌹
2026-06-21 19:55:29
3
lakiereknowy
Lakiereknowy :
Co tam 10h ja w 5 dniowym tygodniu pracy nie raz mam po 70 h
2026-06-21 19:34:07
0
_urv08_
🎀🎀🎀 :
13h😃
2026-06-21 18:43:35
2
j.xjbsb
j.xjbsb :
Ja tak robię praktycznie codziennie po 15 16 hodz
2026-06-22 18:53:41
2
kierownik_640
Kierownik_640 :
6 dni po 14h lecimy
2026-06-22 18:28:00
3
To see more videos from user @teambosko_kielce, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About