Кажуть, що біль утрати з роками проходить,
Поплачеш, забудеш і далі ідеш.
НЕПРАВДА!
Нікуди той біль не відходить
З тим болем у серці ти вічно живеш....😭😭😭😭😭
2026-06-22 13:01:27
16
Светлана Жилко :
Мій сину я дуже за тобою сумую😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2026-06-22 03:02:45
6
Ніна Гришко :
Синочок як я за тобою скучила,я виглядаю тебе з усіх сторін.
2026-06-22 06:31:15
4
Людмила Мартинюк :
Світла пам'ять нашим синочкам Героям! 🙏🙏🙏🙏
2026-06-22 07:01:12
2
Оксана :
2026-06-21 18:10:00
4
Олена Нарусевич :
2026-06-22 04:45:42
4
userydvjusnfgd :
Синочок мій,ангел мій я так сумую за тобою😢😢😢😢💔💔💔💔