Нехай подякують, що він до них з концертом не приїхав 😀
2026-06-21 13:50:35
745
🇺🇦𝕸𝖊Lk𝖎𝖄🇺🇦 :
що мені в нас подобається що ми в будь якому випадку угарнем
2026-06-21 16:07:28
299
Lana Bee :
пішла важка артилерія
2026-06-21 16:29:53
111
Iryna Yehorova :
а таке відправлення вже тягне на терракт
2026-06-21 17:56:49
152
Олександр :
Це вже удар нижче пояса😂😂
2026-06-21 16:50:44
111
Natali :
от чому я люблю наших українців..бо навіть коли треба плакати ми сміємося..😂😂😂🇺🇦🇺🇦🇺🇦
2026-06-21 17:45:53
119
Alusia :
Українці в любій ситуації перекрутять все в сміх👍
2026-06-21 20:11:39
52
Виталий Стромец :
Єдине, що я можу відправити, то карта Moja biedronka 🐞
2026-06-21 15:17:23
54
𝑶𝒌𝒔𝒂𝒏𝒂 :
там вже черга на кордоні тільки з фур НП з тими подарками😁😄
2026-06-21 17:21:58
47
Valentina :
Давайте їм ще й цього ,,юного орла" відправимо😂😂😂
2026-06-21 18:30:49
24
Ruslan_Pikulakko :
ніколи не розумів людей які слухали пісні Поплавського. У мене є музична освіта, особисто я неможу слухати таке знущання над музикою, вокал та слух відсутній взагалі, тих 3 ноти які є у його робочому діапазоні це все!
2026-06-21 19:28:24
15
smile :
я шматок сома смаженого відправив😏
2026-06-21 18:56:28
16
Юлія :
Як же по новому зазвучала пісня. Все ж яка у нас гарна мова. Так послати можуть тільки українці. Та іди ти, президент Польщі, він ще "Юний орел" ,від джерел до джерел ....
2026-06-21 16:54:09
23
Mariia Kravets :
Украінці!! У нас сила духу і сила гумору!!! Ми незламні!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😂😂😂😂😂😂
2026-06-21 13:07:15
87
Тетянка :
Колись давно синуля на морі купив орла,який сам літає в підвішеному вигляді,як ви думаєте пора вже пакувати і зранку на нп 😂
2026-06-21 19:34:12
11
Mаrianna :
свекруха рахується😁
2026-06-21 19:45:42
6
Татьяна Заднепряна :
і нехай ідуть до своїх джерел...
2026-06-21 16:26:37
15
Тетяна :
автору респект 😁😁😁😁
2026-06-21 19:09:21
5
Oksana Vinnytsia :
Корінні слова: новою поштою…😂😂😂
2026-06-21 09:46:20
48
NA :
краще в тур Польщею (( щоб знали😂
2026-06-21 20:05:36
13
Oksana :
треба подивилась що є в мене польске, і відправити їх цяцьки.
2026-06-21 16:52:44
17
Марина :
Поляки явно такого не очікували😏😂🔥👍 Гарно їх розмазали
2026-06-21 15:16:08
32
cleaner :
Почекайте,за Поплавським,приєднаються Іво Бобул та Зібров.У поляків,буду зашквар!😅
2026-06-21 17:28:31
10
Криптан Петрович :
такої реклами нова пошта не знала
2026-06-21 10:42:31
55
Ернест Несвит :
Песнями Поплавского пытают . Расколется любой ,даже не совершавший преступления😂
2026-06-21 17:13:29
17
To see more videos from user @apavka, please go to the Tikwm
homepage.