@user73759656683017: #Авто #водій #водіям #автомобілі

user73759656683017
user73759656683017
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 21 June 2026 08:07:27 GMT
61879
858
56
1762

Music

Download

Comments

mr.alx007
Олександр :
Скоро буде штраф за тещо немає штрафів
2026-06-21 16:16:27
168
user4420442174737
Dimon :
Покращення с каждым днём
2026-06-21 14:43:56
62
vitalij.benza1
Віталій Бенза :
Око Люцифера
2026-06-22 04:01:10
49
oleghois
oleghois :
Це піздєц
2026-06-21 15:21:10
33
yurko.bgs.lviv
yurko.bgs.lviv :
А дороги такі і будуть ??
2026-06-22 07:18:00
6
gibon1787
Gibon :
для чого 50 км обмеження там де 4 полоси?
2026-06-22 05:25:03
10
user4378721821824
user4378721821824 :
А вони не хотілиб зробити штрафи наприклад 10% від доходу громадян а не фіксовану ставку для когось 17 тисяч це місячна зарплата а для когось це практично копійки. А якщо такий варіант не підходить то не хай зроблять 10% від прожиткового мінімуму.
2026-06-21 17:08:54
9
panya.87
Алексей Панченко :
Все для людей
2026-06-22 07:10:53
2
.o.oo73
🅼🅰️🅺🅴🅼🅾️🅽🅴🆈 :
Штраф и так 1700 за такое превышение большое
2026-06-22 08:45:18
2
joker12345678910_0
Kolya intelligent 👌 :
шо ти мелеш одна з перших,
2026-06-22 03:59:59
2
volkov1986
Volkov1986 :
дуже потужно будуть снимають ще один сериал де дився глаз новий фільм
2026-06-21 16:17:16
3
kostuaivanov
kostik :
В других странах с 2015 работают камеры с розличением лиц а тут номер машины вот новшество или это видео 10ти летний давности
2026-06-22 13:44:18
0
oleksandr.psycholog
©️Oleksandr : psycholog :
Гарні байки 😂😂😂
2026-06-22 12:29:50
0
eco_green_vibe_fito
Фіто-мікронутрієнт :
Так і є
2026-06-22 11:47:39
0
voval54
voval :
😂😂😂😂😂😂😂😂😂амінь
2026-06-21 19:15:51
1
sancho_s6
sancho_s6 :
Оно давно работает
2026-06-22 05:15:37
0
kopeh19
kopeh19 :
может использовать эти камеры для контроля трафика и регулировки светофоров что не было пробок,так сказать зелёная дорога
2026-06-22 12:39:40
0
user8009862477256
Петрович :
Це для кращого контролю стада
2026-06-21 13:35:53
24
crazy_garazh
Ded Gavriil :
тільки це не вирішить проблему, бо ті, хто пишуть закони самі по ним не живуть, а порушують в більшості саме вони..
2026-06-21 13:07:51
19
evrowolf
𓃦 Wolf :
Гулаг
2026-06-21 11:57:43
26
user9576711425619
zinula :
Яка радість - штраф на штрафові і штрафом поганяє
2026-06-21 12:29:32
24
ihorlopotiak
ihor Lp_K 😊 :
ті що пишуть закони,вини і порушують і нічного їм не є
2026-06-21 16:29:03
7
To see more videos from user @user73759656683017, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About