@viktoria.diary_:

viktoria.diary_
viktoria.diary_
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 21 June 2026 08:11:33 GMT
76952
7353
339
1267

Music

Download

Comments

tynkatoja04
martynaa :
najlepiej jak jest 20/25 stopni., wtedy jest idealnie..teraz to przesada
2026-06-21 13:18:59
147
machidass
mars cherry 🍒🐈‍⬛ :
ja lubię lato, ale 20-25 stopni, a nie to
2026-06-21 16:42:52
69
dy49a6uk6fgb
dy49a6uk6fgb :
Uwielbiam jesień, deszcz,wiatr🖤🥀🖤
2026-06-21 15:10:40
37
katie.krum
katie.krum :
Nie mogę się już doczekać jesieni. Umieram w takiej pogodzie jaka jest w ten weekend.
2026-06-21 16:35:55
82
renare_birth
RenaRe_birth :
Jestem z Tobą 👍 Dla mnie lato to 2,5 miesiąca gehenny, nienawidzę lata i tych temperatur 😡
2026-06-21 16:22:45
55
trybcia
Paulins :
Okropnosc, ja tez nienawidze chce juz chlodno 🥺
2026-06-21 17:16:07
31
jtcb912
n. :
jest lato czego wy oczekujecie, że będzie zimno? XD
2026-06-21 15:12:28
13
patrycjana.maria_
patrycjana.maria_ :
kocham taką pogodę w końcu można pożyć i wyjść z domu a nie przez cały rok zima i deszcz
2026-06-21 12:24:07
20
sa_savage00
ssavage :
dosłownie od początku czerwca czekam na jesień
2026-06-21 16:54:57
24
agnieszkaboczkow8
Agnieszka Aka Miki :
Jesień zima najlepsze pory roku
2026-06-21 16:01:58
15
tygrysiroza
Tigerandrose :
Dokladnie, nie wiem jak ktos moze to lubić 🥲 25 stopni to maks jaki toleruje
2026-06-22 04:08:51
11
angelikaz_43
angelikaz_43 :
Czekam na wrzesień i październik jak na zbawienie 🥰 jestem jesieniara 🍁🍄🍂
2026-06-21 15:44:49
17
brianhalliwell1
Brian Halliwell :
Team jesien i zima
2026-06-21 16:52:00
14
realvvicky
☽ K. Wiktoria ☾ :
wiosna i jesien
2026-06-21 15:53:36
15
hero_in.x
𝐇 𝐄 𝐑 𝐎 𝐈 𝐍 𝐗 :
jesień przez cały rok
2026-06-22 02:14:17
5
zkb794
Ja :
Ja też już czekam na jesień i zimę 🥰
2026-06-21 15:55:47
16
ewelawe
Ewela We :
Mi też.. dajcie jesień
2026-06-22 10:38:23
6
woda.1099
Woda :
rel nwm czemu wszyscy się tak oszukują przecież w temperaturze 30 stopni nie da się funkcjonować
2026-06-21 14:07:23
29
x.olus
Ola :
mój max temperatur to 18°, a najlepiej do 15
2026-06-21 17:28:13
31
romwuj
Romek :
Ja uwielbiam deszcze,mrozy śniegi
2026-06-21 15:22:31
49
minabejbe
𝒟𝒾𝑜𝓇ℬ𝑒𝒿𝒷𝑒 :
Kto też jest za zimą? Ten klimat…❄️😍
2026-06-21 17:48:16
18
ewelina_trybula
Po prostu Ewelina 🥰 :
Wolę się pocić w lato niż marznąć w zimę 🤪
2026-06-21 21:13:33
7
nataluszak
nataluszak :
Taka pogoda uświadamia mi, że jednak nie wytrzymam w piekle 🥵
2026-06-21 13:12:04
35
To see more videos from user @viktoria.diary_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About