Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@viktoria.diary_:
viktoria.diary_
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 21 June 2026 08:11:33 GMT
76952
7353
339
1267
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.16MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0.11MB
)
Watermark .mp4 (
0.17MB
)
Music .mp3
Comments
martynaa :
najlepiej jak jest 20/25 stopni., wtedy jest idealnie..teraz to przesada
2026-06-21 13:18:59
147
mars cherry 🍒🐈⬛ :
ja lubię lato, ale 20-25 stopni, a nie to
2026-06-21 16:42:52
69
dy49a6uk6fgb :
Uwielbiam jesień, deszcz,wiatr🖤🥀🖤
2026-06-21 15:10:40
37
katie.krum :
Nie mogę się już doczekać jesieni. Umieram w takiej pogodzie jaka jest w ten weekend.
2026-06-21 16:35:55
82
RenaRe_birth :
Jestem z Tobą 👍 Dla mnie lato to 2,5 miesiąca gehenny, nienawidzę lata i tych temperatur 😡
2026-06-21 16:22:45
55
Paulins :
Okropnosc, ja tez nienawidze chce juz chlodno 🥺
2026-06-21 17:16:07
31
n. :
jest lato czego wy oczekujecie, że będzie zimno? XD
2026-06-21 15:12:28
13
patrycjana.maria_ :
kocham taką pogodę w końcu można pożyć i wyjść z domu a nie przez cały rok zima i deszcz
2026-06-21 12:24:07
20
ssavage :
dosłownie od początku czerwca czekam na jesień
2026-06-21 16:54:57
24
Agnieszka Aka Miki :
Jesień zima najlepsze pory roku
2026-06-21 16:01:58
15
Tigerandrose :
Dokladnie, nie wiem jak ktos moze to lubić 🥲 25 stopni to maks jaki toleruje
2026-06-22 04:08:51
11
angelikaz_43 :
Czekam na wrzesień i październik jak na zbawienie 🥰 jestem jesieniara 🍁🍄🍂
2026-06-21 15:44:49
17
Brian Halliwell :
Team jesien i zima
2026-06-21 16:52:00
14
☽ K. Wiktoria ☾ :
wiosna i jesien
2026-06-21 15:53:36
15
𝐇 𝐄 𝐑 𝐎 𝐈 𝐍 𝐗 :
jesień przez cały rok
2026-06-22 02:14:17
5
Ja :
Ja też już czekam na jesień i zimę 🥰
2026-06-21 15:55:47
16
Ewela We :
Mi też.. dajcie jesień
2026-06-22 10:38:23
6
Woda :
rel nwm czemu wszyscy się tak oszukują przecież w temperaturze 30 stopni nie da się funkcjonować
2026-06-21 14:07:23
29
Ola :
mój max temperatur to 18°, a najlepiej do 15
2026-06-21 17:28:13
31
Romek :
Ja uwielbiam deszcze,mrozy śniegi
2026-06-21 15:22:31
49
𝒟𝒾𝑜𝓇ℬ𝑒𝒿𝒷𝑒 :
Kto też jest za zimą? Ten klimat…❄️😍
2026-06-21 17:48:16
18
Po prostu Ewelina 🥰 :
Wolę się pocić w lato niż marznąć w zimę 🤪
2026-06-21 21:13:33
7
nataluszak :
Taka pogoda uświadamia mi, że jednak nie wytrzymam w piekle 🥵
2026-06-21 13:12:04
35
To see more videos from user @viktoria.diary_, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
رياشكن_عاهد العراقي ينام يلا شباب تصبحون على خير واحلام سعيده _الشيخ عاعد العراقي
✨#riyadh #overandoveragain #rnb
#paratiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii #viraltiktok #fyppppppppppppppppppppppp #foryoupage
#greenscreen hacedme caso nenas💃💃 os amo // ig leticia.alepuz
Part10 | Lines Yrr 🥀💔 Repost/Request /🌺🎀 . . . . . . . #anime #sadpoetry #shayari_lover #mixanime #fypシ゚
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy