Sokan még ezt hallva is azt fogják továbbra is állítani, hogy az kondenz csík.😀 Pár vállról indithatóval megoldható lenne,hogy ne repkedjenek.
2026-06-21 19:13:53
28
user73608028255304 :
szerintem az EU tudja de hazudik
2026-06-21 15:25:28
22
erikatundee :
És nálunk ki és kik csináljá?
2026-06-22 11:58:25
4
Lujzi :
köszönjük ♥️megáll az ész mit követnek el az emberiség ellen
2026-06-23 04:27:49
4
use Attila🇹🇯Pelei🇨🇭 :
2026-06-21 09:33:45
2
erikatundee :
És kik vannak benne???
2026-06-22 12:03:24
1
erikatundee :
Köszönöm a munkádat!
2026-06-22 12:00:34
3
erikatundee :
Mi mindent is megengedünk!
2026-06-22 11:55:27
4
erikatundee :
Minnél hamarabb
2026-06-22 12:02:26
1
Steve :
Köszönet bármely hadseregnek aki betalál egy ilyen profilu állomásnak...
2026-06-21 09:52:10
15
imreszkely6 :
kilőni 😁
2026-06-22 15:50:10
2
erikatundee :
Görög o néztem az égboltot ! Égy csík nincs!!!!!
2026-06-22 11:52:30
1
erikatundee :
Félelmetes! Kísérleteznek rajtunk!!!
2026-06-22 12:02:07
2
MC :
Mert nem tudják kik....🤣🤣🤣
2026-06-21 19:28:59
0
Lukacs Misi :
Nem hűt. Kiszárit
2026-06-24 06:26:58
0
Betta77kuko :
Ahhoz képest, hogy a grafikon szerint nem melegszik fel a levegő egyre perzselőbbnek érződik, ha ránk süt a nap....
2026-06-22 19:51:20
1
Zotya :
A videokészítők megölik a tartalmaikat a végtelenül elnyújtott bevezetővel.
2026-06-22 13:47:14
0
Imrevagyok :
sajnos kevesen foglalkoznak ezzel pedig fontos lenne 🤔🤔
20 km magasan szórják és nem figyelnek arra hogy a 20 km fölött van kb. 60-80 km. a légtér határig 🤔a visszaverődő napfény újra melegíti a 20 km. feletti légteret 🤔 továbbá a kén tartalmú anyag akkor az lebontja az ózont ami véd az ultraibolya sugárzástol. 🤔
2026-06-22 07:40:56
2
András Jánka :
✌️✌️👌👌
2026-06-21 15:11:16
1
Bálint Borsi :
🤪🤪🤪
2026-06-22 16:11:28
0
ZOLTÁN :
👍👍👍
2026-06-21 15:29:28
0
To see more videos from user @elkurtatok.ebred5, please go to the Tikwm
homepage.