@christnnasvibe: W końcu 🙏🏻 #autumnlover #corazkrótszydzień #kochamjesień #jesieniary #pomijamylato

𝙵𝚘𝚛𝚎𝚟𝚎𝚛𝙲𝚘𝚣𝚢
𝙵𝚘𝚛𝚎𝚟𝚎𝚛𝙲𝚘𝚣𝚢
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 21 June 2026 08:12:04 GMT
144213
8887
382
3064

Music

Download

Comments

karolinaholewa422
karolinaholewa422 :
Boże jak ja kocham jesień zime. wiosna jest fajna też ale lata nie nawidze .
2026-06-21 11:58:07
105
aidzi3
aidzi :
Dzizus, daj się trochę nacieszyć latem 😂
2026-06-21 12:22:11
118
roksanax_01
Roksana 🇵🇱 :
Ja odliczam juz do pierwszego września i jak temperatury powoli zaczną spadać. A ciemność przez następne kilka miesięcy bedzie wygrywać. Swieczki kocyki ciepłe herbatki 🥹🍂 Boże i rano ta piękna mgła i rześkie powietrze 🙂‍↕️
2026-06-21 11:14:11
29
bryska95
Bryśka95 :
Już nie mogę doczekać się września 😍
2026-06-21 09:47:05
48
sylwiaa55
Sylwia 🌸 :
Nie mogę się doczekać aż się lato skończy i zacznie jesień ❤️
2026-06-21 10:26:18
55
caroline30273027
caroline3027 :
Oby jak najszybciej, niech te okropne upały już idą 😳
2026-06-21 11:21:53
32
_ide._.spac_
_ide._.spac_ :
dajcie spokój z zimnem i ponurą pogoda
2026-06-21 12:07:35
60
pioterek661
OPOROWE SWIATLO :
dlaczego lato się zaczyna wtedy kiedy dzień się skraca, coś tu jest nie tak 💀
2026-06-21 19:48:38
56
roman_33k
roman_33k :
Zima i jesień to miesiące kiedy nie chce się żyć i najchętniej wyjechałoby się do jakiegoś ciepłego kraju
2026-06-21 14:41:43
7
karolinasabo
ethani91 :
wspaniała wiadomość 💚 uwielbiam jesień 🥰
2026-06-21 13:09:00
12
paaaulina92
✨Paulina✨ :
Tyle się czeka na lato, wiosny prawie nie ma... ajjj :( za chwilę znów najgorsze: październik, listopad...
2026-06-21 19:55:54
6
_.quietstrenght
_.quietstrenght :
zima zle, lato zle. nie dogodzisz
2026-06-21 11:25:46
28
allia_sensei
Hana :
I po co i na co 😭 Lato powinno być cały rok 😭
2026-06-21 14:02:40
5
czarna_diabolina666
czarna_diabolina666 :
😂😂😂😂 Na szczęście dopiero lato się zaczęło. Jesieniary jeszcze musicie poczekać 😳
2026-06-21 10:31:16
11
fitrusinek_5
fitrusinek_5 :
Zima to jest dosłownie fajna na miesiąc maksymalnie bo ten krótki dzień nie ma co robić to psychicznie dobija .. szczególnie jak ktoś lubi rower i inne aktywności a nie tylko w domu siedzi
2026-06-21 14:20:03
6
przemskocz96
Stivi96 :
I co w tym fajnego 😳😳😳😳
2026-06-21 09:44:23
7
mercziilla
merczii_ :
wreszcie ktoś mnie rozumie!🥹
2026-06-21 19:15:42
5
kunczix3
Kunczix :
ja natomiast cały rok czekam tylko na lato😅
2026-06-21 19:20:22
17
agawa966
Agawa :
Aura prawdziwej wiedźmy , kocham , swetry to nasze bikini 👌🏻
2026-06-21 19:14:26
9
diva_28191
✮Kaja✰ :
tak szczerze wolę Jesień niż Lato Xdd
2026-06-21 18:28:19
5
marshmallow_ok0
marshmallow :
Dopiero lato się zaczyna na szczęście ☺️
2026-06-21 10:02:10
77
goska7988788
🐾goska 🐈🐈🐾🌑 :
Jesień i zima najgorszy czas dla mnie. Ciemno, zimno i ponuro.
2026-06-21 11:13:36
32
barry.white989
Barry white :
najlepiej czuję się jesienią i zimą 🥰
2026-06-21 16:15:49
22
chamski_official
Maks Maruszczak :
odliczam już dni do mojej ukochanej Jesieni 🧡🌧☂️😍
2026-06-21 18:03:57
58
To see more videos from user @christnnasvibe, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About