Boże jak ja kocham jesień zime. wiosna jest fajna też ale lata nie nawidze .
2026-06-21 11:58:07
105
aidzi :
Dzizus, daj się trochę nacieszyć latem 😂
2026-06-21 12:22:11
118
Roksana 🇵🇱 :
Ja odliczam juz do pierwszego września i jak temperatury powoli zaczną spadać. A ciemność przez następne kilka miesięcy bedzie wygrywać. Swieczki kocyki ciepłe herbatki 🥹🍂
Boże i rano ta piękna mgła i rześkie powietrze 🙂↕️
2026-06-21 11:14:11
29
Bryśka95 :
Już nie mogę doczekać się września 😍
2026-06-21 09:47:05
48
Sylwia 🌸 :
Nie mogę się doczekać aż się lato skończy i zacznie jesień ❤️
2026-06-21 10:26:18
55
caroline3027 :
Oby jak najszybciej, niech te okropne upały już idą 😳
2026-06-21 11:21:53
32
_ide._.spac_ :
dajcie spokój z zimnem i ponurą pogoda
2026-06-21 12:07:35
60
OPOROWE SWIATLO :
dlaczego lato się zaczyna wtedy kiedy dzień się skraca, coś tu jest nie tak 💀
2026-06-21 19:48:38
56
roman_33k :
Zima i jesień to miesiące kiedy nie chce się żyć i najchętniej wyjechałoby się do jakiegoś ciepłego kraju
2026-06-21 14:41:43
7
ethani91 :
wspaniała wiadomość 💚 uwielbiam jesień 🥰
2026-06-21 13:09:00
12
✨Paulina✨ :
Tyle się czeka na lato, wiosny prawie nie ma... ajjj :( za chwilę znów najgorsze: październik, listopad...
2026-06-21 19:55:54
6
_.quietstrenght :
zima zle, lato zle. nie dogodzisz
2026-06-21 11:25:46
28
Hana :
I po co i na co 😭 Lato powinno być cały rok 😭
2026-06-21 14:02:40
5
czarna_diabolina666 :
😂😂😂😂 Na szczęście dopiero lato się zaczęło. Jesieniary jeszcze musicie poczekać 😳
2026-06-21 10:31:16
11
fitrusinek_5 :
Zima to jest dosłownie fajna na miesiąc maksymalnie bo ten krótki dzień nie ma co robić to psychicznie dobija .. szczególnie jak ktoś lubi rower i inne aktywności a nie tylko w domu siedzi