@valway_ka_: З вас 🫶🏻з мене рецепт 👇🏻 Тісто 1 склянка води Дрібка солі 100 масло вершкове 1 склянка борошна 6 яєць (не великих) *склянка на 250 мл *обʼєднати воду сіль та масло як розтало і закипіло всипати борошно і заварити *зняти і по одному додавати яйця і швидко перемішати *готове тісто викласти в кондитерський мішок *формувати корж у вигляді сіточки Випікати 200* 12-15 хв ^ вийшло 7 коржів Д22 Крем *обєднати 180 цукру 3 жовтки 4 ст л кукурудзяного крохмалю *перемішати і влити 400 мл молока *заварити постійно помішуючи до густоти *накрити плівкою в контакт і лишити до повного охолодження *окремо злегка збити 250 г вершкового масла кімнатної температури і додати заварну холодну масу і все міксером перемішати Фрукти : ананас консервований, полуниця, ківі та банан (банан полити лимонним соком) Зібрати торт :крем має бути тільки в сіткі коржа -зверху фрукти *відправити на 6-8 ніч годин до холодильника *один корж подрібнити і прикрасити боки ДОБРЕНЬКОГО
Крашенці- перший раз чую таку назву яєць. Це в якому регіоні так кажуть?
2026-06-21 10:33:05
114
vikakhrebtak :
робила таки торт давно.смачний.дякую що нагадали рецепт.а ті хто не хоче класти крашанки в тісто,то ложіть яйца.😁
2026-06-21 20:15:28
58
Mariia Nikulcha :
це мега смачно
2026-06-23 06:45:33
8
Світлана :
причом тут крашанка?
2026-06-21 13:36:21
39
Юлия :
Хороший рецепт,интересный тортик,но нет людям "крашанки"покоя не дают! Спасибо за рецепт 🫶
2026-06-21 17:25:13
45
VasilinaV :
2026-06-21 16:14:16
17
user9263934133488 :
Крашанка це яйце пофарбоване. Тут я його не побачила.
2026-06-21 13:56:52
8
Светлана :
крашанки це крашені на пасху
2026-06-21 15:04:33
4
🇬🇪💞 Любовь 💞🇬🇪 :
бабуся моя теж так казала, піду позбираю крашанки, Дніпропетровська область
2026-06-23 13:19:00
3
💖Весна💖 :
Яйце додавати у гаряче тісто ?
2026-06-21 09:52:02
3
Марина Пагурець :
схожий на Дамський пальчик.
2026-06-21 14:50:57
4
тамила :
Сохранила🔥🥰👍 страшно готовить коржи🙈
2026-06-23 07:48:16
0
Marina Boiko :
У мене чомусь кілька останніх разів крем такий стає крупинками, коли обʼєдную масло і заварну частину. Вже і різні види масла пробувала- розслоюється на крупинки і все тут.
2026-06-21 16:14:02
0
Лихачёва Светлана :
Полтавська, Кременчук, бабуся так казала.
2026-06-21 13:54:58
1
Оксана :
торт конечно интересный,но с каких пор яйца стали называться крашенцями на украинском языке
2026-06-21 19:07:11
2
Mus&AI :
які крашенки? яйця. крашенки- це не сирі яйця.
2026-06-22 15:00:55
2
svitlanawwww :
Це яйця😏
2026-06-21 23:12:32
1
атеїст :
класний рецепт, дякую
2026-06-21 12:25:47
3
Елена :
А если не добавлять фрукты, не люблю в тортах ягоды и фрукты?
2026-06-21 10:06:54
4
stop the war :
Скільки коржів і якого діаметру має вийти з однієї порції?
2026-06-21 08:53:57
1
tany-29 :
так цікаво, але лінь робити
2026-06-21 15:51:52
3
julijasigl💙💛 :
Добрий день.Маю питання.Якщо коржі зробити за 3 дні до свята і замотати в плівку, вони витримають три дні щоб не засохнути?Дякую
2026-06-22 10:51:25
1
Olesya :
спасибо большое за прекрасный рецепт 🔥🥰
2026-06-21 12:38:40
1
sister :
яйця😂
2026-06-21 09:15:57
1
natali🍒 :
виглядає дуже смачно😋 але дуже калорійно😳
2026-06-21 12:54:28
1
To see more videos from user @valway_ka_, please go to the Tikwm
homepage.