45 godina zivim u svicarsku, i to nije tocno, ja ne znam kakva je to osoba koja vam je poslala mail , mislim da je problematicna, laze!
2026-06-21 13:34:41
10
Océane :
Joooooj Seljačine Balkanske 🙈 Cijeli život sam u CH i ništa od ovoga🙈 Bože sačuvaj budaletina 🙈
2026-06-21 14:15:21
7
Bobo :
ti izgleda nemas ni poljski wc pa kenjas okolo
2026-06-21 11:33:04
14
user8559059532855 :
Ti si KONj, nemas pojma sto pricas
2026-06-21 13:22:05
6
🇨🇭🇧🇦Ibrahimovic 🇧🇦🇨🇭 :
Taj sto ti je posao neznam sto živi onda u Švici sto se nije vratio odma ako je mu tako loše kosto piše.
2026-06-22 04:39:05
1
elvedin 🇧🇦🇨🇭 :
nemate pojma o Švicarskoj,lijep poz😁
2026-06-21 16:25:36
3
Kati 🇨🇭🇧🇦 :
Ajd nemoj da seres i lazes ljudima kad nema nista istine
2026-06-22 04:32:34
1
rank.sneza :
ZAR TI NEMAS PAMETNIJA POSLA COVECE VEC PRICAS GLUPOSTI 😡😡
2026-06-21 16:22:15
3
Ceca :
Nije istina.Kakav Kesb to samo ko ima problema.Ajde nelupetejte 30 god zivim u Ch!!!
2026-06-21 12:58:02
3
Anaboz :
nije istina 80% a taj koji je pisao neka se vrati kuci ako mu ne odgovara.KESP je samo ukljuceno kada familija nije kompetentna da odgaja decu.Taj koji je pisao je neka budala koja nije sposobna da zivi kulturno.Sve je laz.
2026-06-21 18:52:55
2
Sasa :
Ko je taj sto pricao te gluposti ja zivim 46 godina u svajcarsku i nikad cuo te gluposti
2026-06-21 13:46:40
11
Zivorad Veljkovic :
EVO debila prica gluposti als ob je toliki debil i on ima Doktorat to je velika sramota da takvi na Tik tok
2026-06-21 14:55:11
0
Pelin :
Neka meni moje 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 a vama Vucica i njegovih zakona bez zakona,zato vam je kako vam je,ne bih se mjenjao sa vama nizasta 🤷🏼♂️🙋♂️
2026-06-21 15:41:47
9
mirarasevic :
Ako sa 10.000 nema dosta onda neznaju da vode domacinstvo. Racuni 4.000, hrana i higijena 2000, 1000 za neprevedjine racune, 1000 za hranu vani(restoran, rodjendani..) moze i da ostavi 2000 na staranu. U drugoj drzavi zaradis sa zenom 2000 i nema ustede ili malo. Pa djecu treb pazit, ima budala, ako si korekt ne dolazi KESB tek tako.
2026-06-21 14:37:21
0
Jedi1978 :
Aj ne serite i ti i taj tvoj pomocni nepismeni radnik iz CH
2026-06-21 15:27:38
1
Nada :
veće gluposti nisam odavno čula ja sam 50 godina u Švajcarskoj ovo lupetanje nema veze sa Švajcarskom.Kažite tom Koje to napisao da se vrati odakle je došao
2026-06-21 20:58:50
0
Gojko Panic :
Ovaj skot lupeta gluposti a nema pojma i izmišlja kao šizofreničar!
2026-06-21 17:10:56
0
marijak11 :
Oj,Boze koje gluposti....koje lazi...
2026-06-21 11:40:29
6
user50486185947845 :
koji si ti kreten i ti i taj iz bosne sto ti je pisao ja zivim u svajcatskoj 40 godina vecu glupost nisam cuo ,jarane ti si kretencima sto trujes narod sa lazima ,sve sto si rekao to je cista laz
2026-06-21 13:57:42
5
Slavisa Egeric :
brate pricass gluposti 🤣🤣
2026-06-21 14:43:22
5
Rade Despotovic :
10.000 fr je 11.000e, a ne 9.500. To je prva izrecena glupost, a ovo ostalo nije vredno komentarisati. Seres kao foka, Ch je najbolja drzava na svetu. Jebo te Vucic zvalavi i njegova propaganda gde je Srbija „ekonomski tigar“ .
2026-06-21 17:11:32
0
Gagi😎 :
Sve je istina Švicarska je postala najgora država za Živjeti
2026-06-21 18:08:27
4
Edin :
Tacno ziva istina
2026-06-21 14:41:35
0
Miloš :
ja zivim ovde 20 god. cuo nisam ovako nesto
2026-06-21 22:06:16
3
To see more videos from user @dr.hans.ch.de, please go to the Tikwm
homepage.