@teambosko_kielce: Nowe miejsce na mapie Kielc otwarte! 🥳🎉 Nie wiecie, jak do nas trafić? Zobaczcie to wideo! 🎬 Pokazujemy najprostszą drogę do naszego nowego lokalu BOSKO w Galerii Echo. Znajdziecie nas na poziomie +1, tuż przy strefie gastronomicznej. Czekamy na Was z pysznościami! Do zobaczenia! 🍦☕️ 📍 Galeria Echo, Kielce (Poziom +1) #lodyrzemieślnicze #boskokielce #galeriaecho #dc