32 drużyny to max . Teraz to wyglada jak liga a nie MŚ
2026-06-21 09:12:17
30
Damianao :
nie wygral. to jes AOGLADALNE.
2026-06-21 09:50:51
12
SandecjaNS✝️🇵🇱 :
te 48 to maks bo przy 64 to by nawt Mołdawia awansowala(z calym szacunkiem) ale wsumie nie jest to takie złe w sensie te 48
2026-06-21 13:14:36
4
endi :
gdyby mundial był w grudniu to piłkarze nie byli by tak zmęczeni przez co te drużyny by nie dały rady
2026-06-21 09:51:50
2
Neymar :
bez sensu te 48 reprezentacji
2026-06-21 12:49:53
0
Tuczniq :
Wyspy Zielonego Przylądka pokazały że potrafią się bronić ale Curacao w meczu z Ekwadorem bardzo dobrze wyglądało w ofensywie momentami dominowali Ekwador więc moim zdaniem stwierdzenie że te drużyny się tylko potrafią bronić to mocne niedocenienie
2026-06-21 09:14:57
6
thomas1967.23 :
KLON👍👍👍
2026-06-21 10:39:06
1
kwazi.hhre :
dobrze że nasza reprezentacja nie pojechał bo to były by dramat 🤣🤣🤣
2026-06-21 09:20:57
2
Oświecony89 :
Najgorszy mundial w historii i nie chodzi tu o to, że gra 48 drużyn...
2026-06-22 03:06:37
0
Chrisley :
No i te 48 reprezentacji nie ma sensu bo i tak sędziowie sędziują jakby nie wiedzieli gdzie pracują szkoda że tego nie zmieni 👍
2026-06-21 17:00:26
0
MaziRP :
Niestety ale obronił się Infantino, a nawet jak są jakieś tam baty to zawsze może powiedzieć że przy 32 drużynach tez były. Ba, jak go zapytają czemu bilety takie drogie to on może odpowiedź ,,patrzcie na pelne trybuny"
2026-06-21 17:35:42
0
Adaπo :
Przywoływanie Wysp Zielonego Przylądka, które wyszły z 1 miejsca w grupie eliminacyjnej ma się nijak do tej sytuacji. Jest kilkoro underdogow, ale to nie są same San Marino do bicia, tylko mocne drużyny z regionów
2026-06-22 06:10:37
0
To see more videos from user @meczykipl, please go to the Tikwm
homepage.