з плюсів це рік приділити часу навчанню для сертифікатів. також важливо що рік роботи покаже чи треба тобі власне магістратура по тій самій спеціальності.
2026-06-21 09:23:24
81
sunlight ☀️ :
мені здається, що я після gap year просто банально не захочу вступати 😅 100% за цей час знайду роботу, поглине інша рутина і т.д.
2026-06-22 08:19:15
27
Dianaaa :
З тим які у мене дати єві схоже у мене теж буде незапланований геп йеар😪
2026-06-22 09:40:46
1
біземент :
якщо мене найбільше цікавить саме робота із психічними розладами, куди ліпше вступати? бо останній рік чи два думала, що буду поступати на психолога (ніби клінічний чи медичний найцікавіші), але я не можу зрозуміти, чи буде там робота з розладами... просто на лікаря я не планувала поступати(це я про психіатра)...
2026-06-21 15:35:21
4
el :
блін, дуже цікаво!! може можете виділити якісь мінуси? бо у мене щось враження, що я можу дуже розгубитися чи прости господи навіть передумати вступати далі)) бо звучить цікаво та заманливо але незвично, буду вдячна за відповідь 🌸
2026-06-21 19:52:23
2
Твій автор магістерської 🐰 :
а якщо я пропускаю пари цілий рік це вважається геп єар?🥱
2026-06-22 15:30:09
1
espekto.patronum :
Дуже цікава тема, роздумую над цим
2026-06-22 19:10:51
0
Anna :
Для мене це було щось на американському, а тепер щось на зумерському.
2026-06-22 06:04:41
1
To see more videos from user @.karrrisha, please go to the Tikwm
homepage.