@elianmita: Replying to @Quintao Cheng ce ne facem noi cu oamenii ăștia? #emsweets

Elian Mita
Elian Mita
Open In TikTok:
Region: RO
Sunday 21 June 2026 09:17:05 GMT
132415
7023
139
112

Music

Download

Comments

ilta72
Ilta :
în ălea îți garantez eu că nu intră 30 RON. poate 70-80 de lei ingredientele adaugă munca și gazul care este folosit pentru gătirea lor plus apă plus curent și poate ajungi la 100 RON? dar să ceri 400 RON mi se pare exagerat de mult. bine ce au înăuntru sunt croissante cu adevărat sau tort în formă de croissant?
2026-06-21 14:56:54
6
iuliana9816
IULIANA :
Eu zic ca are profit maxim 50 de lei la unul
2026-06-21 10:36:08
24
myself202543
Myself2025 :
15 de lei costa un pachet de unt deci cum sa bagi doar 30 de lei?😂
2026-06-22 14:08:43
36
valentinvlasceanu52
Valentin Vlasceanu :
are dreptate băiatul cu comentariu
2026-06-21 12:57:41
8
shei_guli30
zeita :
Când zici 400 de lei tise pare ca zici 26 de lei
2026-06-21 14:58:37
14
clararotescu1
Aida :
Nu inteleg de ce sunt asemenea comentarii!Sunt minunate croissantele!Cine are bani si le place,sa aiba pofta buna!Eu nu pot sa imi permit sa le cumpar,dar le admir!Ii pe sistem omu!
2026-06-21 11:33:24
31
samoilapetronelamaria
Samoilă Petronela :
Doamne aș da toții bani pe așa ceva🥰🥰🥰🥰
2026-06-21 09:38:12
17
legionarul_ss
Legionarul SS :
omu si-a exprimat o parere ! nu e nevoie sa jignesti sau sa faci batjocura!!
2026-06-21 11:30:37
1
nicoletachiatca
nicoletachiatca :
În viața mea nu as da atâtea bani 😱😱😱🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
2026-06-21 13:41:54
5
xpleasa
Ana Ana :
Nu știu unde crede ăsta că e, dar la Paris entremetu' și patiseriile sunt mult mai mici și cu prețuri de mult mai mult bun simț.
2026-06-21 11:02:30
6
alexander139403
Alex :
nu sunt în domeniu dar cred că doar untul dintr-un croissant depășește valoarea de 30 de lei 😂😂 (și sunt sigur că nu e unt de masă marcă proprie Metro sau ceva)
2026-06-21 13:51:40
16
alin_raom777
ALIN_RaOm_Official⚡ :
Vinzi doar 50-100 lunar de te costă atât de mult? În cantități industriale dacă produci câteva sute de mii costurile unuia e de maxim 5 lei
2026-06-21 14:35:01
1
nicolas_rr2012
🫦Rem🤫s--😘 :
nu vreau sa dau cu hate dar mi se pare cam mult 400 lei înțeleg ca e multa munca și folosiți numai ingrediente bune dar totuși ar fi mers un 350 lei
2026-06-21 09:59:10
2
alinserbulescu
Alin Serbulescu :
măi frățioare 30 nu bagi dar 75 bagi, dar e mișto profitul numai să ai vânzare la prețul ăla ,după ce scazi salarii taxe etc ramai cam cu 150-170 lei pe + , nu mă pricep așa de mult la patiserie dar am cunoștințe oarecum in domeniul alimentației publice cel puțin în restaurante prețul produsului finit are un adaos de 250-300% față de materia primă
2026-06-22 05:38:16
2
florentinarigas
florentinarigas :
Eu nu sunt printre fericitele persoane care si.au permis sa deguste minunatele produse pe care le faci,nu îmi permit sa cumpar si nu imi este jena de acest lucru ..dar nu te înțeleg de ce iei in seama răutățile care ți le scriu Diverse persoane. Drumul tău este deja scris.Esti o persoana de succes ..Probabil ca o sa scrii istorie .Succes pe Mai departe.
2026-06-22 12:06:47
7
elenacatalinapruiu
Elena Catalina Pruiu :
te urmaresc cu mult drag din Madrid
2026-06-21 14:06:09
0
bogdan_dlb
Bogdan BGD :
varule totusi ce e asa de impresionant si wow pentru.... o patiserie de 10 ori mai mare si ca are niste ciocolata?
2026-06-21 13:55:15
9
mamicahomemade
Mămica Homemade :
daca era tort nu mai comenra nimeni...100 lei kg de prajituri / tort si la Suceava... Deci, de ziua mea mi-as lua un gigant de ăsta in loc de tort 😋 Mult succes !!! 👏
2026-06-21 17:43:54
6
nelatoma0
Nela Toma :
Băi ce să ți spun eu mai apetisant ca la tine eu nu am văzut!
2026-06-21 09:43:48
8
libertraiesc1947111
Stelist! :
30 ni dar costul este între 80 și 130 lei cu tot taxe etc
2026-06-21 15:15:13
6
seby_bitch
￴￴￴ ￴￴￴￴ ￴￴￴￴￴￴￴￴￴￴ ￴￴￴￴ :
Maxim 150-200 dar 400 :/
2026-06-21 17:03:58
4
lorylory071
Darius&Mathias :
arata bn dar eu nu as da atâția bani în primul rand nu il pot manca pe tot si atunci de ce sa irosești bani ,la vremurile care le trăim nu se mai merita sa aruncam cu bani
2026-06-21 14:39:29
0
ionvasilache25
ionvasilache25 :
Stiu 100% ca e facut cu 150 lei, deci tot e mult profit ul
2026-06-21 18:17:31
2
handmadebysimona1
handmade by Simona :
cred ca a vrut sa spună ca ai dat 30 lei doar pe cireșele de pe crocant.
2026-06-21 16:13:02
0
To see more videos from user @elianmita, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About