@kamil3es: Praca jako aniołek sprzedający opłatki xD #fyp #viral #praca @Aresik__

Kamil3es
Kamil3es
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 21 June 2026 09:22:31 GMT
219085
17320
41
1506

Music

Download

Comments

og_julus2
LTS_Julu5_ot :
2026-06-21 17:32:46
971
jaceksasin2
Alex :
ja też byłem aniołkem gahagah nie mogłem zrobić siku podczas pracy i tak się ośmieszyłem 5 lat temu że masakra
2026-06-21 10:15:24
466
hi21820
hi :
😅🤣😅moze dlatego😅🤣
2026-06-21 11:12:28
93
kinga14052
kinga :
boże chłopie kocham twój kontent, bo sobie uświadamiam, że moje około 8-9 miejsc pracy to nie tak duzoXDDD też byłam aniołkiem… hajs spoko, bo na bajerowaniu można było fajnie dorobić, ale ośmieszenie ogromne dla mnie, teraz mi wstyd chodzić po galerii i jak ktoś mi mówi, że mnie kojarzy skądś to aż mi źle 😂
2026-06-21 22:41:01
61
gomsior
Gomsior :
„Ch targówek”
2026-06-21 16:26:24
47
ciuciagej
ciuciagej :
pracowałam tak 4 lata z rzędu bo to jedyna robota do jakiej mnie chcą xd zawsze mam najlepsze obroty ze wszystkich w danej galerii ale to jest takie gówno że hit
2026-06-22 06:59:40
26
suzuk_szef
x :
cht
2026-06-21 16:21:22
19
maniamaniapv
maniamaniapv :
BAHAHHA
2026-06-22 05:45:25
7
igorjankowski49
Igor Jankowski :
dobra na ile live oddacie te paczkę chipsów XXD
2026-06-22 18:24:22
0
juni010
Ola Woźnica :
Ja bym kupiła 😄😄
2026-06-22 09:15:26
0
gdziejestmalikmontana
małolata :
Xdddd
2026-06-21 14:09:39
1
_____124455
______ :
jezu miałam tak samo na aniołkach XDDD
2026-06-21 18:38:09
8
homie4559
Daniel Adrian 😀😀😀 :
Haha
2026-06-21 13:41:58
2
homie4559
Daniel Adrian 😀😀😀 :
Nie byłem 🤣
2026-06-21 13:39:20
6
dominika2054
dominika andrychowicz :
Ja kiedyś zatrudniłam się jako hostessa na targach rolniczych i przy wejściu na sektor stała jakaś maszyna z wystającym wałkiem gumowym i każdy facet co przechodził patrzył na mnie i na ten wałek z głupim uśmiechem😂😂😂
2026-06-21 12:43:26
29
fireman.damian89
Damiano89 :
Ja w sklepie pracowałem i na święta wielkanocne jako towar przy kasie (co kierowniczka regionu napierała na to bardziej niż żul na piwo) było jakieś ciasto makowiec chyba i ja tak do klientów może makowca na święta? Papież wczoraj święcił. Nie raz że prosto z Watykanu i ludzie brali xd
2026-06-22 07:58:36
1
mangoli036
Mangoli036 :
i to wszysto przez włosy XDD
2026-06-22 01:28:46
0
kamil69761
kamil69$ :
zapłaciła ci coś
2026-06-22 12:24:07
0
aa.m.i.s.i.a
Agata :
dąże do tych ludzi ✨
2026-06-22 08:49:21
0
dajtochinskispzedawcajaj
dajtochinskisprzedawcajaj :
awans
2026-06-22 06:12:20
0
nie.wiem.co.tu.napisac_1
🌸🤗 :
@daria
2026-06-22 06:37:35
1
To see more videos from user @kamil3es, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About