Jobb, mint a Kis Grófó vinyítása.
Ilyen a társasházak romantikája...
2026-06-21 14:38:12
43
Zsóka :
szívesebben hallgatom a nótát, mint a szomszédok veszekedését 😳😳😳
2026-06-21 14:06:15
104
Kornel Sturcz :
imádás....pesti bérházak
2026-06-21 14:53:48
28
Katóka :
Régen így volt a régi berhazakban. Nem volt sose csend mégsem ment a nyafogas...
2026-06-21 10:36:48
18
Roberto0325 :
100- éves falszomszéd marika néni , megszoktam a nóta tvt arra aludtam 3 évig , de a hiradó zavaró volt hajnalba 😂👌Tudomásom szerint a 105-öt töltötte 😊
2026-06-21 14:42:37
64
katalingoldmann :
Kálvária tér .Minden hétvégen ez volt! Senki nem morgott miatta! Jó zene ,jó kedv! Tolerancia! Ennyi!
2026-06-21 16:36:00
19
Tìmea Öri :
Dettó,mint mamám 🤣 Ha ő hallgatja akkor az egész utca is 🙈🤣
2026-06-21 10:06:34
9
Apple User364354 :
Nehezen hallanak már szegények! Mamám mikor felhív és a háttérbe üvölt a tv.
2026-06-21 15:34:07
7
SzilárdTanárÚr 👨🏫 📐 📊 :
a playlistet elkérhetnéd tőle, ahogy hallom, a videó végén indult be igazán 😃
2026-06-21 15:22:08
3
Fast Helmut Schmidt :
Azurro
2026-06-21 22:00:15
1
Lúd :
lemennék és felrúgnám...
2026-06-21 17:55:11
0
zsolt :
Jò az akusztika.
Össztànc is lesz?
2026-06-21 14:54:06
10
Albatros :
6. ker Király utca vége ugyanez, 7 évig laktam ott, szerettem azt a közeget. 🥰
2026-06-21 16:48:01
7
fácánné és hű párja limonádéné :
Ez 1 gyönyörű zene. Isten áldja aki hallgatja
2026-06-21 15:57:36
8
Szilvia :
Amikor Budán laktunk a Lágymányosi utcában ott is ez volt , ugyan ilyen körfolyosós lakásunk volt, ott is nyomatták , de jó is volt🥹
2026-06-21 15:26:38
8
Mike :
mond azt hogy nem jo 😀😀
2026-06-21 15:23:15
7
Anett :
Nálunk családi ház szomszédasszony is biztosítja a zenét majdnem minden nap 😁😁
2026-06-21 10:34:59
6
Sutyi :
A magyar Azzurro, imádom 😁
2026-06-21 10:27:30
8
Ivóvíz :
egyemmeg, biztos valami kisöreg ❤️
2026-06-21 16:20:25
7
🌟ᐯIKTOᖇIᗩ SᑌᑭEᖇᑎOᐯᗩ🌟 :
mint a mamámnál régen 🥰
2026-06-21 15:31:52
4
Kovakövi Enikő :
..de szeretnék ilyen házban lakni😂
2026-06-21 16:44:29
4
user8723614534326 :
nag on nagy dolog ez
2026-06-21 14:16:49
3
torokzani23 :
probáld élvezni😁
2026-06-21 13:59:02
1
robert84 :
Nagyon jó !!! ❤️❤️❤️
2026-06-21 10:32:45
3
Zsuzsika :
Legjobb szerintem 😂✌️
2026-06-21 19:30:59
1
To see more videos from user @tattoos.by.lucy, please go to the Tikwm
homepage.